King of the cage  BALTIC TOUR 004

King of the cage BALTIC TOUR 004

Stipriausi Lietuvos MMA kovotojai ir kovotojai iš Moldovos, Ukrainos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Islandijos laukia tavo palaikymo 2018 11 30d 19val. Kauno sporto halėje “King of the cage: Baltic Tour 004” mišrių kovų menų turnyre!

Lietuvos garbę gins Karolis Buslys, Evelina Puidaitė, Herkus Lukošiūnas, Renatas Buškus, Aistis Matjošaitis, Marius Bagdonas, Ovidijus Bartusevičius ir kiti kovotojai.

Vakaro kovoje (revanšinė kova) susikaus Lietuvos kovotojas Paulius Žitinevičius su kovotoju iš Islandijos Biggi Tomasson kuris atstovaus “Mjolnir” klubą, kuriame treniruojasi MMA UFC pasaulio čempionas Conor McGregor.

Šias metais gegužės 19d. Paulius Žitinevičius “King of the cage: Baltic Tour 003” tarptautiniame turnyre, kuris vyko Kauno sporto halėje, įspūdingu kojos smūgiu pirmame raunde nukautavo Biggi Tomassoną, tokios kovos baigties nesitikėjo nei pats islandas, nei jo komanda.

Atvyk palaikyti Lietuvos kovotojų!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU