Kita teritorija: Arūnas Šlaustas (fortepijonas, Lietuva)

Kita teritorija: Arūnas Šlaustas (fortepijonas, Lietuva)

Arūnas Šlaustas – gerai žinomas ne tik džiazo, bet ir akademinės muzikos atlikėjas, klasikinio fortepijono studijas baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. M. Azizbekovos kl.). Koncertinę veiklą jis papildo komponavimu. Tai – savitas kompozitorius, nuolat grįžtantis prie klasikinės muzikos versmės, kūryboje tyrinėjantis džiazo ir akademinės muzikos jungtis. A. Šlaustas yra surengęs ne vieną rečitalį, koncertavęs su įvairiais orkestrais bei kamerinių ansamblių sudėtyse. Jis bendradarbiavo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Lietuvos filharmonijos kameriniu orkestru, pučiamųjų orkestru Trimitas, Vilniaus styginių kvartetu , rašė kompozicijas ir grojo su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, LRT fondams įgrojo per 100 įrašų (solo ir su įvairiais atlikėjais), išleido nemažai CD (tame tarpe ir autorinių). LATGA agentūroje yra įregistruota visa eilė A. Šlausto kūrinių , LMTA leidybos centras išleido pjesių rinkinį džiazo ansambliams.

 

Nuo 1987 m. atlikėjas groja džiazą įvairios sudėties ansambliuose: Vladimiro Čekasino vadovaujamame LMTA bigbende, Arnoldo Gurinavičiaus kvartete, ansamblyje „New Lithuanian Trio“, Danieliaus Praspaliauskio kvartete ir diksilende. Vėliau su D. Praspaliauskiu subūrė kvintetą „Contra Jazz“. Su šiais kolektyvais pianistas koncertavo daugelyje Europos šaliųLatvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Lenkijoje, Danijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, grojo žymiuose festivaliuose „Open Music“ (Sankt Peterburgas), New Territory (Kijevas), „Aarhus jazz festival“ (Danija). Jis dalyvavo muzikiniuose projektuose su daugeliu Lietuvos džiazo muzikantų, o taip pat su liaudies muzikos grupėmis. 1991 metais A. Šlaustas įkūrė šiuolaikinės muzikos ansamblį Ex tempore“, kuris buvo gerai įvertintas muzikos kritikų, koncertavo daugelyje Europos šalių, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose Probaltica, Wratislavia Cantans“, prestižiniame Warsaw Autumn“ (1997) bei surengė daug koncertų Lietuvoje.

Linas Ivanauskas – Cosmic Latte grupės gitaristas ir įkūrėjas, aktyviai koncertuoja su Karolina Žibkute, Martynu Viliumi ir Aurimu Papečkiu, daugkartinis Kaunas Jazz, Flora Jazz festivalių dalyvis su Magic Time Orchestra bigbendu.

Būgnininkas Darius Rudis turi svarią sceninę patirtį, sukauptą nuo 1999 m., kai jis debiutavo džiazo scenoje. Jau studijų metais pagarsėjęs kaip techniškas ir lankstus muzikantas, pastaruoju metu jis yra vienas veikliausių ir paklausiausių šalies būgnininkų, grojantis su daugeliu autoritetingų Lietuvos džiazo muzikantų, su popmuzikos atlikėjais, daug koncertuojantis užsienyje.

Eugenijus Kanevičius groja bosiniais instrumentais (kontrabosu, bosine gitara, tūba) kuria šlovinimo giesmes ir aktyviai dalyvauja bažnytinėse tarnystėse.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU