„Klouno sapnas“ / „Clown’s Dream“

„Klouno sapnas“ / „Clown’s Dream“

Pirmą kartą cirko spektaklis „Klouno sapnas“ / “Clown’s Dream“ publikos dėmesiui pristatytas festivalio „Jėga-Cool!“ programoje – 2018 m. spalio mėn. Šiaulių “Saulės” koncertų salėje. Pilnutėlė salė ošė ovacijomis, sprogo juoku bei džiugesio šūksniais.

“Klouno sapnas” – unikalus spektaklis. Unikalumas jo slypi tame, jog visą šį spektaklį vaidinanti trupė yra.. Cirko artistai! Šis spektaklis jautrus ir romantiškas, gražus ir linksmas, stebinantis ir įstabus, kaip pats CIRKAS. O juk Cirko menas suprantamas visiems – ir mažiems, ir dideliems, nes Dideli, yra tie patys Maži, tik užaugę.. truputį.

Baltijos cirko vadovas Petras Variakojis įkūnija pagrindinį herojų – Klouną. Klouną, pavargusi, seną, bet kuris vis dar regi sapną. Ir vos tik jis užmiega – sugrįžta į realybę, kurioje viskas spindi ir skleidžia džiaugsmą. Jo akimis stebint kiekvienas žmogus persikūnija į nepaprastus sugebėjimus turintį Cirko artistą. Taip ir dėliojasi sapnas: scena po scenos, epizodas po epizodo.

Intriguojančiai į veiksmą įtraukiami žiūrovai, tampantys interaktyviais spektaklio dalyviais, o mažieji bus apdovanoti ypatinga Klouno staigmena.

Beje, staigmenų bus dar daugiau. Patariame paskubėti įsigyti bilietus – šis spektaklis bus rodomas pirmą ir vieną vienintelį kartą – festivalio „Jėga-Cool!“ programoje. Dalyvaus ir vaidins – profesionalūs tarptautinės cirko trupės artistai – žonglieriai, ekvilibristai, klounai, oro gimnastai, akrobatai ir net… linksmieji šuniukai.

Ateikite į „Klouno sapną“ ir atsiveskite savo vaikus!

Telefonas pasiteirauti: +37067016445

DAUGIAU