Knygų klubas suaugusiems Vilniaus senajame teatre

Knygų klubas suaugusiems Vilniaus senajame teatre

Spalį įvyks antras klubo susitikimas, aptarsime Lenos Eltang romaną „Kartagina“, kurį būtina perskaityti iš anksto, kad galėtumėte dalyvauti diskusijoje.
 
Iš romano anotacijos:
Veiksmas rutuliojasi Italijos pajūryje, „Briatico“ – sniego baltumo viešbučio kalvos viršūnėje, vynuogynų apsupto giminės dvaro – dekoracijose. Aplinkybės čia atveda nematomomis gijomis susietus personažus. Romanas daugiasluoksnis, polifoninis ir kupinas dramatiškų sutapimų, tačiau jame nėra nė vienos aplinkybės, kurią galima būtų pavadinti atsitiktinumu, ir nė vieno mazgo, kurio nesinorėtų nedelsiant išnarplioti.
 
Knygų klubas suaugusiems Lietuvos rusų dramos teatre
 
Šį teatro sezoną Knygų klubas Lietuvos rusų dramos teatre praplečia savo skaitytojų horizontus ir kreipiasi į suaugusiųjų auditoriją. Atveriame Knygų klubą suaugusiems! Kviečiame ne tik prisiekusius skaitytojus, bet ir tuos, kas tik norėtų pradėti skaityti arba grįžti prie skaitymo jaukioje draugijoje.
 
Kam reikalingas Knygų klubas?
 kad bendrautume su įdomiais žmonėmis;
 kad atrastume naujus vardus ir knygas;
 kad geriau įsimintume perskaitytus tekstus;
 kad išmoktume garsiai reikšti mintis;
 kad praplėstume savo suvokimo horizontą.
 
Pagrindinis klubo tikslas – sukurti saugią bendravimo per tekstą erdvę. Būtent knyga padės mums išgirsti save ir kitus draugiško dialogo metu.
 
Klubo moderatorė – Olga Velavičiūtė, filologė, knygų apžvalgininkė, šiuolaikinės literatūros vaikams mylėtoja, projekto „Knygų vaikams nuoma Lietuvoje“ steigėja.
 
Knygų klubos susitikimai vyks LRDT kavinėje „Balkonas“.
 
DAUGIAU