KO NORI MOTERYS

KO NORI MOTERYS

„Ko nori moterys?” – tai klausimas, kuriame paslėpta galinga tikrojo moteriškumo žinutė. 
 
Šis klausimas gali atrodyti labai paviršutiniškas, tačiau jame slypi kur kas daugiau nei blizgančios suknutės ar tobulas manikiūras.  Moters vidinis pasaulis tarsi margaspalvė skraistė apgaubta paslapties ir grožio. Išreikšti savo vidinę būseną gali tikrai ne kiekviena, tačiau visoms moterims reikia pasisemti įkvėpimo, motyvacijos savo vidiniam pasauliui kurti ir juo dalintis su aplinkiniais.
 
Šis klausimas – tai kvietimas pažinti kiekvienos moters individualumą, išskirtinumą ir suprasti vidinio pasaulio grožį bei meilę. 
 
Kviečiame į išskirtinį renginį, kuriame Jūsų lauks net 7 pranešėjai, kurie dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimi! Išrinkome geriausius savo srities specialistus, kurie pasidalins naudinga informacija, motyvuos ir įkvėps. Be to, Jūsų laukia dvi įdomios ir įkvepiančios diskusijos. Nepraleiskite progos išgirsti išskirtinius pranešimus ir dalyvauti aktyviose diskusijose su mūsų kviestiniais svečiais.  
 
Pranešėjai ir jų temos: 
 
1.Viktorija Malanova-Bradauskė – “Sveiki ilgalaikiai santykiai. Įmanoma? 5 žingsniai to link.”
Santykių ekspertė savo pranešime pasidalins 5 žingsniais, kurių dėka galite išlaikyti sveikus ir ilgalaikius santykius. Žinoma moteris savo socialiniuose tinkluose aktyviai dalinasi naudingais patarimais, įkvėpdama ne vieną moterį siekti sveikų, ilgų ir laimingų santykių. Todėl tikime, kad šiame pranešime ne viena atras savo sėkmės raktą širdį džiuginančių santykių link.

2.Indrė Sapagovaitė – “Etiketas – tai raktas į sėkmę ir pagarbą!”
Elegancija spinduliuojanti moteris pranešimo metu pasakos apie moteriškos elegancijos ir etiketo indėlį kasdienybėje. Aptars, kaip tobulinti savęs reprezentavimo įpročius, laikyseną, elegantiškų manierų subtilybes, kurias verta taikyti asmeniniame ir profesiniame gyvenimuose. Kiekviena moterišką energiją spinduliuojanti dama žino, kad etiketas – tai raktas į sėkmę ir pagarbą!

 
3.Giedrė Kaltauskė – “Soc. tinklai Tau iššūkis? Giedrė motyvuos Tave nebijoti pagaliau pradėti.”
Socialinių tinklų ekspertė padės įveikti baimes ir pradėti naudotis socialiniais tinklais efektyviai. Giedrė motyvuos ir suteiks patarimų, kaip pradėti savo kelią socialiniuose tinkluose, įveikti pradinį nerimą ir tapti aktyvia bei įtakinga jų dalyve. Pranešimas skirtas tiems, kurie nori drąsiai žengti pirmuosius žingsnius ir išnaudoti socialinių tinklų galimybes savo naudai.Ugnė Genienė – “Kokia save norėtum susitikti?”
 
4.Ugnė Genienė – “Kokia save norėtum susitikti?”
Renginio metu Ugnė pakvies susitikti su tikruoju savimi, nes tik taip galime pasiekti vidinę harmoniją ir santarvę su mus supančia aplinka. Ji pabrėš, kad kiekvienas žmogus turi ne tik išorinį atvaizdą, bet ir unikalų vidinį charakterį, kuris kiekvieno veide yra kaip unikali potėpį nutapyta. Ugnė dalinsis praktiniais patarimais, kaip atrasti ir išryškinti savo unikalumą, kad gyvenimas taptų ne tik įdomesnis, bet ir prasmingesnis.
Toks pranešimas tikrai paskatins auditoriją apmąstyti savo asmeninę tapatybę ir ryšius su pasauliu, kai žvelgsime į save ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus perspektyvos.
 
5. Katažyna Bylinską – “Jūs neprivalote visiems patikti!”
Katažyna savo pranešime kalbės apie viešąjį kalbėjimą, baimės įveikimą ir pokyčius. Ji dalinsis savo patirtimi ir žiniomis, kaip svarbu nesiduoti spaudimui patikti kitiems ir kaip svarbu išlikti autentiškam ir tikram savo pristatyme. Ši tema yra skirta tiems, kurie nori tobulėti viešame kalbėjime, įveikti baimes ir pasitikėjimo trūkumą bei drąsiai keistis ir tobulėti savo asmeniniame bei profesiniame gyvenime.
 
6. Diskusija. Svajoji savo hobiį paversti darbu? Tai galbūt tavo didžiausia svajonė, bet kyla klausimas: nuo ko pradėti? Kaip atrasti ryžto ir drąsos šiam žingsniui? Asmeninė finansų mentorė Šarūne Petrošiūte ir teisininke Miglė Riepšienė aptars svarbius klausimus apie verslo pradžią, įskaitant teisių ir finansų svarbą. Bus kalbama apie darbuotojų įdarbinimą, finansinius rezervus, būtinus verslo veiklos pradžioje. Taip pat bus aptariami kiti aktualūs klausimai, kurie tau gali būti svarbūs norint drąsiai žengti link savo verslo įgyvendinimo svajonių.
 
7. Dominyka Sabina – asmeninė stilistė, kuri ne tik stebi bei pritaiko naujausias tendencijas, bet taip pat subtiliai atnaujina garderobą bei atkreipia dėmesį į svarbias detales. Dominyka savo pranešime sudėlios bazinį garderobą, kurį papildant tendencingomis detalėmis galima naudoti ilgus metus.
 
8. Diskusija. Dalyviai: Simona Lipnė, Greta Girdžiūtė, Rūta Visocnik (bus papildyta)
9. Oksana Pikul (bus papildyta)
10. Plastikos chirurgas (bus papildyta)
 
Kainodara: 
 
Online Bilietas 
 • Puiki galimybė dalyvauti renginyje neišeinant iš namų.
 • Tiesioginė renginio transliacija internetu.
Standartinis Bilietas 
 • Pilna dalyvavimo renginyje patirtis gyvai.
 • Rėmėjų dovanos
 • Pasitikimo gėrimas
VIP Bilietas 
 • Išskirtinė patirtis su papildomomis privilegijomis.
 • Pasitikimo gėrimas
 • VIP sėdimos vietos priekyje, suteikiančios geriausią matomumą.
 • Prieiga prie VIP poilsio zonos su užkandžiais ir gėrimais.
 • Pietūs
 • Speciali renginio dovanų paketo dalis.

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2024 rugsėjo 19 08:00 2024 rugsėjo 19 08:00