Komedija ”Operacija ”Mes” arba Neįtikėtinas nuotykis”. Комедия ”Операция ”Мы” или Невероятное приключение”

Komedija ”Operacija ”Mes” arba Neįtikėtinas nuotykis”. Комедия ”Операция ”Мы” или Невероятное приключение”

 Teatro ir kino žvaigždės, Natalija Varlej, Vladimiras Dolinskij, Piotr Belyškov neįtikėtinai juokingame spektaklyje ,,Operacija” Mes “, arba Neįtikėtinas nuotykis. ,,Sportininkė, komjaunuolė ir tiesiog gražuolė” Natalija Varlej – įvairiapusiai talentingas žmogus. Nusipelniusi Rusijos aktorė, poetė, vokalistė ir televizijos laidų vedėja. Stulbinančiai graži sovietinio kino aktorė, apdovanota ypatingu talentu. Ir tai iš karto asocijuojasi su filmo „Kaukazo belaisvė“ heroje – Nina. Komedija Nataliją Varlej pavertė visų tautų numylėtine ir tapo jos vizitine kortele. Nusipelnęs Rusijos aktorius Vladimiras Dolinskis yra rusų teatro ir kino aktorius, įsikūnijimo meistras geriausiai žinomas iš filmų ,,Jarikas”, „Tas pats Miunchauzenas“, ,,Žavinga laimės žvaigždė”, „Klajonių pasaka“, „Įprastas stebuklas“ ir kiti vaidmenys bei TV laidos. Geras, dinamiškas ir neįtikėtinai juokingas spektaklis su aktoriais žvaigždėmis! Nuotaikingas humoras ir netikėtas siužeto posūkis neleis žiūrovams nuobodžiauti. Spektaklis suteikia galimybę ne tik juoktis, bet ir stebėti, kaip išlaikyti tarpusavio supratimą su savo artimaisiais, nepaisant visų sunkumų. „Operacija” Mes “arba Neįtikėtini nuotykiai – tai dviejų ne jaunų žmonių santykių istorija. Jaudinanatis, juokingas ir vaikiškai naivus prieš penkerius metus prasidėjęs romanas tarp buvusios aktorės ir mažojo privataus teatro barmeno, priešpastato herojams pasirinkimą tarp gyvenimo ir mirties. Tačiau šių mielų žmonių gyvenimas paverčiamas cirku.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: ~20 min.
Renginio kalba: rusų

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: -20% nuolaida bilietams. Norint pasinaudoti nuolaida pasirinkite kainos kategoriją “-20% nuolaida”! Bilietų su nuolaida kiekis ribotas!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU