Komedija ”Paskutinis aukštas”. Комедия ”Последний этаж”

Komedija ”Paskutinis aukštas”. Комедия ”Последний этаж”

Eduardo Radziukevičiaus lyrinės komedijos premjera „Paskutinis aukštas“. Pagrindinius vaidmenis atliks garsi aktorė, atlikusi daugiau nei 30 vaidmenų šou programoje „Viena už visus“ – Anna Ardova ir garsus komikas, teatro ir kino aktorius, šoumenas ir TV vedantysis- Michailas Policeimako, kurio vaidmenų bagažas šiandienai yra apie 120 vaidmenų. „Meilė veikia atsitiktinai, kaip išeina, ir visada nukrenta ant galvos staiga, kaip maras.“ – Joan Harris. Galima sakyti, kad taip ir įvyko dangoraižio laiptinėje metropolio širdyje. Sėkmingas advokatas Romanas pradeda didžiulį kapitalinį remontą naujai įsigytame bute, kuris labai erzina savo naująją kaimynę Viktoriją. Tam tikru momentu pasibaigia žavingos merginos kantrybė ir, susidūrusi su nauju kaimynu laiptinėje, ji nusprendžia išsiaiškinti santykius su juo gana griežta forma … Taip prasideda jų pažintis, o po to įvykiai pradeda vystytis visiškai nenuspėjami ne tik žiūrovui, bet ir patiems herojams… Harmoningas Annos Ardovos ir Michailo Policeimako duetas eilinį kartą ruošiasi užkariauti publiką gyvybingumu ir romantiškų santykių natūralumu, kurie bus demonstruojami scenoje. Nuspalvinkite rudens kasdienybę puikiu mėgiamų komedijinio žanro aktorių jumoru ! Būkite pirmieji, kurie pamatys šį pastatymą Lietuvoje. Spektaklis suteiks jums malonumo ir padovanos nuostabią nuotaiką!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: ~20 min.
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ine
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: -20% nuolaida bilietams. Norint pasinaudoti nuolaida pasirinkite kainos kategoriją “-20% nuolaida”! Bilietų su nuolaida kiekis ribotas!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU