Komedija „Silvija arba meilės trikampis… KITAIP“

Komedija „Silvija arba meilės trikampis… KITAIP“

Bilietus į kovo 21 d. atšauktą renginį galite grąžinti bilietų įsigijimo vietoje arba internetu. Jei bilietus įsigijote teatro kasoje, kreipkitės: el. p. info@tiketa.lt, tel. nr. +37061378464.

Bilietų grąžinimo terminas iki birželio 23 dienos.

Kitos pasirodymo datos bus perkeltos ir informacija paaiškės artimiausiu metu.

Dėmesio! gegužės 26 d. spektaklis nukeltas į rugsėjo 26 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Tiems, kuriems data netinkama, pinigai nebus grąžinami, o išduodami kuponai. Daugiau informacijos info@markmedia.lt.

Dėmesio! gegužės 21 d. spektaklis nukeltas į rugsėjo 27 d. Anksčiau pirkti bilietai galios. Tiems, kuriems data netinkama, pinigai nebus grąžinami, o išduodami kuponai. Daugiau informacijos info@markmedia.lt.

Pasiruoškite juoktis iš visos širdies, nes Jūsų laukia drąsi, provokuojanti ir šmaikšti komedija apie santuoką ir šunį. Garantuojame, kad žiūrint spektaklį, tikrai baksnosite vienas kitam alkūnėmis, atpažindami savo gyvenimo detales!

Komedijoje yra neįprastas vaidmuo – kalytės Silvijos rolę turi atlikti moteris. Šį kalytė atskleidžia aktualias problemas šeimoje: vyrų amžiaus krizę, rutiną, vyro ir žmonos santykius, susvetimėjimą, gyvenimo suvaržymus ir laisvės trūkumą.

Kaip galvojate, ko imtųsi moteris, kai į jos vyro gyvenimą įsibrautų kalytė ir visiškai dingtų anksčiau buvęs vyro dėmesys?

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis

Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietinskaitė

Daugiau info apie spektaklį:

https://www.lrytas.lt/kultura/scena/2018/10/05/news/spektaklio-kurejai-klausia-ko-imtusi-moteris-jei-i-jos-vyro-gyvenima-isibrautu-kalyte–7795460/?fbclid=IwAR0baCxOPWwQMLe3HUKy5hthnXxKSgTDKW8BWQUd7eyRag1YzOY5tbVcBLw

DAUGIAU