KONCERTAS „MOTERŲ DIALOGAS“

KONCERTAS „MOTERŲ DIALOGAS“

Muzikinis duetas „Social Call“ atspindi dviejų moterų pokalbį, kurio metu viena kitai atsivėrusios jos leidžiasi į gilias emocines ir žmogiškąsias aktualijas. Muzikinių pokalbių temos aprėpia pasaulines problemas, žmonių santykius, dvasiškumą ir vidinę laisvę. Visa tai atliekama dueto scenoje pasitelkiant vokalinius, aktorinius gebėjimus džiazo muzikinės programos kontekste.

„Social Call“ dueto programą sudaro žinomi džiazo bei  populiariosios muzikos kūriniai aranžuoti būtent dviems balsams. Toks skambesys  suteikia grupei unikalumo, netikėto sąskambio ir originalumo pojūtį. Merginos nebijo ieškoti naujų muzikinių derinių, bei būti savitomis.

♦ ♦ ♦

Rūta Švipaitė (vokalas)
Lietuvos džiazo dainininkė, kompozitorė, aranžuotoja, pedagogė išsiskirianti švelniu, lyriniu ir skambiu tembru, gebėjimu muzika įtaigiai ištransliuoti emocijas, pasižyminti ryškia aktorine išraiška. Šiuo metu dainininkė gerai žinoma kaip populiarios merginų swingo grupės “The Ditties” narė, bendradarbiauja su įvairiais muzikiniais projektais.

Aika (vokalas)
Aika, dar kitaip žinoma kaip Jekaterina Fiodorova, yra autorinių dainų kūrėja, turinti savo savitą stilių. Yra asmeninė vokalo mokytoja. Dainininkė scenoje pasižymi stipria energija ir artistiškumu, yra charizmatiška ir bendraujanti su savo publika. Šiuo metu atlikėja aktyviai koncertuoja ir yra žinoma „aika“ slapyvardžiu.

Vytis Smolskas (fortepijonas)
Tai vienas tokių muzikantų, kurie leidžiasi į garsų jūrą kaip į fantastišką nuotykių virtinę, kurioje nevalia praleisti nei vienos progos. Jis sako „taip“ džiazo standartų vakaro formatui, priima kvietimus dalyvauti (bežanrės) alternatyviosios muzikos projektuose, imasi solo rečitalio iššūkio, išbando tango, disco ir electro stilius. Jis yra tikras vietinis chameleonas, žmogus-klaviatūra, gebantis išgauti bet kokio turinio muzikinę frazę pagal pareikalavimą, bet visada – su labai savitu, ryškiu charakteriu. Grupės, kviečiančios jį groti drauge, žino – jis yra tas, su kuriuo solistams teks sąžiningai pasidalinti saviraiškos erdvę ir publikos dėmesį.

Eugenijus Kanevičius (kontrabosas)
Vienas universaliausių Lietuvos džiazo bosistų, meistriškai atliekantis plačios stilistinės amplitudės muziką – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Per 20 metų džiazo scenoje Eugenijus Kanevičius yra grojęs bemaž su visais Lietuvos džiazo kūrėjais, muzikuoja ir su kitų šalių džiazmenais. Bosistas taip pat groja solo kontrabosu, bosine gitara, tūba. Kuria šlovinimo giesmes ir aktyviai dalyvauja bažnytinėse tarnystėse.

Renginio organizatorius: Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Informaciniai partneriai: Miesto naujienos, RS2, Šiaulių televizija, Šiaulių naujienos, ACM ekranai.

DAUGIAU