
Režisierius G. Bral
„Song of the Goat“ teatras sukūrė unikalią koncerto formą, nagrinėjančią ritualines teatro šaknis, kurioje muzikalumas yra vienas iš teatrališkumo faktorių. Mitologinė realybė su mumis kalba per garsų polifoniją.
„Kasandros pranešimas“ – tai simbolinė nuoroda į moteris ir jų istorijas. Jos savo jautrumu ir analitiniais gebėjimais siekia visapusiškesnės žmonijos idėjos, tačiau lieka neišklausytos priespaudos kupinoje realybėje. Mitinių personažų elgesys visuomenei nesuvokiamas. Vienišos moteriško dvasingumo sargės lieka izoliuotos savo kančiose.
Literatūroje mes randame moterų pavyzdžių, tačiau gyvenime vyrai taip pat dažnai atsiduria panašiose situacijose. „Song of the Goat“ teatras muzikalumą paverčia protagonistu ir tuo padaro šią problemą universalia. Daugiau nei dešimt polifoninių dainų, atliekamų devynių dainininkų, akompanuojant smuikui, sukuria tobulą energiją. Kompozicija lydima europietiškos egzistencinės mitologijos ir apmąstymų.
„Song of The Goat Theatre“ Europoje yra gerai atpažįstamas dėl savo unikalaus gilias įvairių tautų muzikines tradicijas į spektaklius įliejančios stilistikos. Tai antropologinių tyrinėjimų teatras, kuriame, ieškant naujų žmogaus elgesio perspektyvų, atrandama nauja teatro kalba, apjungianti daugiasluoksnę meninę išraišką ir intertekstualų klasikinių kūrinių dialogą. Šio teatro spektakliai apdovanoti ne vienoje šalyje ir visada sulaukia didelio publikos susidomėjimo.
Bendrai finansuojama kaip daugiametės programos NIEPODLEGŁA 2017–2022 m. dalis, kaip Adomo Mickevičiaus instituto dotacijų programos „Kultūros tiltai“ dalis.
1