Koncertinis šou ”Prie romų palapinės”

Koncertinis šou ”Prie romų palapinės”

Atnaujinta 2021 09 13
Informuojame, kad renginys Koncertinis šou ”Prie romų palapinės”, kuris turėjo įvykti 2020 m. kovo 21 d., gruodžio 12 d., 2021 m. gegužės 8 d., spalio 23 d. 19:00 Vilniuje yra perkeliamas į 2022 m. balandžio 2 d. 19:00.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu data prašome kreiptis el. paštu: 
[email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki 2021 m. spalio 1 d.

 
Mūsų čigonų palapinėje koncertuos unikalus kolektyvas  iš Sankt Peterburgo – Čigonų  šokio ir dainos teatras  „Šatrica“. Šis jaunas kolektyvas užtikrintai paskelbė apie save Rusijos ir Europos koncertinėje erdvėje. Jo repertuare yra tradiciniai, visų mėgstami čigonų folkloro kūriniai. Talentingi šokėjai, naudodami taboro šokio techniką, suderintą su profesionaliu choreografiniu parengimu, sugeba užkariauti net išrankiausią ir reikliausią auditoriją. Kiekvienas šokis yra originali muzikinė miniatiūra ir kerinčio teatralizuoto kostiuminio spektaklio dalelė.
Ypatingo dėmesio nusipelno teatro meno vadovė ir vokalistė Olga Smirnova. Jos atliekamos senovinės čigonų dainos ir romansai nepaliks nei vieno abejingo žiūrovo!
Teatras „Šatrica“ yra daugkartinis Rusijos ir tarptautinių šokio ir vokalo konkursų laimėtojas. Spalvų šėlsmas, profesionali muzika ir mūsų nuolatinės šypsenos laukia jūsų Čigonų palapinėje!
Tai bus nepamirštamas susitikimas su čigonų menu!
 
 

1

DAUGIAU