”Krinta baltos snaigės”

”Krinta baltos snaigės”

„Krinta baltos snaigės“

Kai už lango viešpatauja pati ilgiausia ir tamsiausia naktis, o gamta ir žmonės laukia grįžtančios šviesos – sustokim, apsidairykim, įsiklausykim… Toli, toli jau girdisi artėjantis varpelių skambesys. 

Belaukiant šv. Kalėdų ansamblis Inmezzo kviečia į koncertą nuostabioje Trakų Vokės dvaro sodyboje. Pajuskite artėjantį švenčių džiaugsmą ir išgirskite gražiausias kalėdines giesmes bei populiarius klasikinės muzikos šedevrus.         

Ansamblis Inmezzo – 2004 m. susikūręs profesionalių atlikėjų kolektyvas, aktyviai koncertuojantis ir propaguojantis klasikinio žanro meną Lietuvoje. Ansamblio repertuaras apima platų žanrų spektrą, apibūdinamą žodžiu „inmezzo“ (it. “per vidurį”) – aukso vidurį tarp rimtosios klasikos ir populiariosios muzikos.

Ansamblio atlikėjos – daugelio kultūrinių ir socialinių iniciatyvų dalyvės,  LMTA absolventės:

Rasa Dzimidaitė (sopranas) – tarptautinių konkursų laureatė, Panevėžio muzikinio teatro solistė;

Raimonda Janutėnaitė (mecosopranas) – operos solistė, įvairių kamerinės muzikos projektų sumanytoja ir atlikėja;

Lina Urniežiūtė (mecosopranas) – operos solistė, tarptautinių konkursų laureatė; 

Nijolė Baranauskaitė (fortepijonas) – tarptautinių konkursų laureatė, ne kartą apdovanota diplomais kaip geriausia konkurso koncertmeisterė, pianistė, bendradarbiaujanti su žymiais Lietuvos ir užsienio dainininkais ir instrumentalistais, taip pat rengianti solines programas.

https://www.facebook.com/inmezzoansamblis

Koncerte skambės visų mylimos tradicinės kalėdinės giesmės, operų fragmentai, lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai.

 

 

 

 

1

DAUGIAU