KRISTOFORO ORKESTRAS. BRUDERSCHAFT. Ulijonos ir Povilo dialogas.

KRISTOFORO ORKESTRAS. BRUDERSCHAFT. Ulijonos ir Povilo dialogas.

“BRUDERSCHAFT. Ulijonos ir Povilo dialogas.”

Lapkričio 21 d. Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncerte susilies pietietiškos muzikos temperamentai – skambės charakteringi gruziniški, prancūziški, ispaniški ritmai, kuriuos į darnią visumą sujungs klasikos bei džiazo muzikos atstovai – Ūla Ulijona Žebriūnaitė (altas) ir Povilas Jaraminas (fortepijonas).

Žymių menininkų – režisieriaus Arūno Žebriūno ir dainininkės Giedrės Kaukaitės – dukra Ūla Ulijona Žebriūnaitė, altininkė – jau daugiau nei dešimtmetį gyvena po Italijos saule, Turino mieste. Ji yra Turino nacionalinio radijo ir televizijos „RAI“ simfoninio orkestro altų grupės koncertmeisterė, Gidono Kremerio vadovaujamo orkestro „Kremerata Baltica“ solistė. W.Primrose (JAV) tarptautinio  alto konkurso laureatė.  Lietuvos Muzikos Akademijos (prof .P.Radzevicius), Bazelio (Šveicarija) ir Berlyno (Vokietija) Aukštosios Muzikos mokyklos diplomantė (prof.T.Zimmermann). Ūla Žebriūnaite groja Fratelli Sirletto (Napoli, Italija) altu.

Nuo 1997 m. iki 2009 m. – orkestro Kremerata Baltica altų grupės koncertmeisterė  ( meno vadovas Gidonas Kremeris). Nuo 2009m Turino Rai (Italija) Nacionalinio Sinfoninio Orkestro altų grupės koncertmeisterė.

Ūla Žebriūnaitė grojo  solo su tokiais orkestrais kaip „Maskvos solistai”, „Kremerata Baltica”, Londono filharmonijos, Bostono, Kanazavos, Vintertūro simfoniniais orkestrais. Kaip solistė ir įvairių kolektyvų narė koncertavo Vienos „Konzerthaus” ir „Musikverein”, Zalcburgo „Mozarteum”, Milano „La Scala”, Amsterdamo „Concertgebouw”, Londono „Royal Albert Hall” ir „BBC Proms”, Bostono „Symphony Hall”, Niujorko „Carnegie Hall”, Tokijo „Suntory Hall”, Seulo „Arts Center Concert Hall” ir kt. salėse.

Kartu su Šv. Kristoforo orkestru ir altininke Ūla Žebriūnaite pasirodys Povilas Jaraminas –  džiazo pianistas, vienas pirmųjų šio žanro puoselėtojų, studijas 1972 m. baigė pas prof. pianistę Olgą Šteinbergaitę, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jo scenos partneriais yra buvę daugelis žymių vokalistų – Irena Milkevičiūtė, Gehamas Grigorianas, Giedrė Kaukaitė, Eduardas Kaniava, Vytautas Juozapaitis, Judita Leitaitė ir kiti. 37 metus buvo Virgilijaus Noreikos koncertmeisteris. 1999 m. pianistas buvo apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu už nuopelnus Lietuvai.

Į šio koncerto programą atlikėjai įtraukė Vakhtango Kakhidzes kūrinį altui, fortepijonui ir styginių orkestrui bei prancūzų kompozitoriaus Maurice‘o Ravelio kūrybą altui ir fortepijonui. Abiejų kompozitorių muziką galima būtų prilyginti fejerverkų sprogimui, kurio nenuslėpsi – užsidegusi, ji prasiveržia visa jėga. Tad pietietiški ritmai šį vakarą, veikiausiai, skambės neatsitiktinai.
 

Atlikėjai

Ūla Žebriūnaitė (altas)

Povilas Jaraminas (fortepijonas)

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas Barkauskas)
 

Programa

François Joseph Gossec simfonija nr.6 B-dur

Maurice Ravel „Pavana“ altui ir styginių orkestrui

Vakhtang Kakhidze “Bruderschaft” altui, fortepijonui ir styginių orkestrui

 

Durys uždaromos 30 min. nuo koncerto pradžios. Pirkdami bilietą sutinkate, kad koncerto metu galite būti fotografuojami arba filmuojami.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
– 30% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 40% senjorams, asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU