Kristupo festivalis: NAUJIEJI: NUO ŠTRAUSO IKI LATINO

Kristupo festivalis: NAUJIEJI: NUO ŠTRAUSO IKI LATINO

DĖMESIO! Gruodžio 31 d. koncertas perkeliamas į gruodžio 30 d. Renginys vyks Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Bilietai galioja tie patys. Kitu atveju, prašome grąžinti bilietus (pirktus į koncertą, turėjusį vykti VU didžiojoje auloje) į kasas, kuriose jie buvo pirkti, iki š.m. gruodžio 30 d.

Šventiniai valsai, operetės, miuziklai ir Lotynų Amerikos ritmai

Solistai: IRINA MULIARCHIK (sopranas)

DMITRIJ MULIARCHIK (baritonas)

Atlikėjai: KRISTUPO FESTIVALIO ORKESTRAS

Dirigentas ir meno vadovas GERARDO ESTRADA MARTINEZ (Venesuela)

Pasiruoškite muzikinės energijos pliūpsniui ir geriausių emocijų kupinoms Naujųjų sutiktuvėms! Bus taip karšta bei smagu, jog pasijusite tarsi kurorte po palmėmis, o ne žiemiškame Vilniuje.

Charizmatiškasis venesuelietis dirigentas Gerardo Estrada Martínez specialiai šventiniam pasirodymui subūręs Kristupo festivalio orkestrą, paruošė efektingą programą, kurioje: kaip dera gruodžiui – valsų karaliaus Johanno Strausso kūriniai, nuotaikingos operečių arijos ir numeriai iš miuziklų bei viską vainikuojantys aistringi latino ritmai.

Kartu su Kristupo festivalio orkestru į sceną žengs Irina ir Dmitrijus Muliarchikai. Tai – dainininkai, susikrovę solidų kūrybinį kapitalą tarptautiniuose konkursuose, prestižiniuose festivaliuose, operos teatruose. Nuo pirmųjų akimirkų, jie pelno profesionalų simpatijas ir pavergia klausytojų širdis, priversdami kiekvieną atliekamą kūrinį sužibėti visu grožiu.

Šis koncertas – ne išimtis.

Programoje J. Strauss, W. A. Mozart, F. Lehar, E. Lecuona, A. Piazzolla ir daugybė muzikinių siurpizų!

SVARBU! Atkreipiame jūsų dėmesį, jog VU didžiąją aulą rasite adresu M. K. Čiurlionio g. 21 (Vilnius). Pastato prieigos yra žaliojoje automobilių stovėjimo zonoje (po 18 val. automobilių stovėjimas nemokamas).

DAUGIAU