„Ktulu šauksmas“ / Nowy teatr (Lenkija, Varšuva) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

„Ktulu šauksmas“ / Nowy teatr (Lenkija, Varšuva) / II tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Norint prisitaikyti nuolaidą internetu įveskite nuolaidos kodą “nuolaida”.

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Spektaklis lenkų kalba su lietuviškais ir angliškais titrais.

Vertėja Marija Kobylskaja

Titrai geriausiai bus matomi parteryje sėdintiems žiūrovams.

„Ktulu šauksmas“

Premjera 2017 03 24

Pagal amerikiečių klasiko H.P. Lovecrafto apsakymus.

Režisierius Michał Borczuch

Dramaturgija Tomasz Śpiewak

Scenografija, kostiumai Dorota Nawrot

Kompozitorius Bartosz Dziadosz ‘Pleq’

Šviesų dailininkas Jaqueline Sobiszewski

Vaidina: Dominika Biernat, Bartosz Gelner, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Zygmunt Malanowicz, Monika Niemczyk, Marta Ojrzyńska, Piotr Polak, Jacek Poniedziałek, Krzysztof Zarzecki

Praėjusiame festivalyje didelį žiūrovų dėmesį pelnė M. Borczucho pastatytas spektaklis „Apokalipsė“. O šiais metais festivalyje išvysite spektaklį „Ktulu šauksmas“, įkvėptą P. H. Lovecraft klasikinių mokslinės fantastikos apsakymų.

Dar kartą Michał Borczuch ir Tomasz Śpiewak pasiūlo praplėsti literatūros kanoną teatrui, šį kartą pasitelkdami Lovecraft’o apsakymus. Atrodo, jie sako, kad gyvename laikais, kai žmogaus būseną geriausia atskleisti per fantazijų ir siaubo pasaulį. Ne be priežasties jie pasirinko autorių, kuris literatūros pasaulyje yra dažnai sumenkinamas. Jo biustas ant aukšto pjedestalo pastatomas ant scenos, o jo vardas užrašytas geltonais purškiamais dažais. Jokių legendų, jokio marmuro – šio spektaklio kūrėjai domisi žmogumi.

Apdovanojimai:

M. Borczucho spektakliai (Apokalipsė ir Viskas apie mano motiną) dvejus metus iš eilės (2015 ir 2016 m.) laimėjo Didįjį prizą Krokuvos festivalyje „Dieviškoji komedija“.

Festivalio lenkų teatro dienų partneris – Adomo Mickevičiaus institutas (Varšuva, Lenkija)

DAUGIAU