Kulminacinis spektaklis „The Final Final Final“

Kulminacinis spektaklis „The Final Final Final“

Įėjimas į renginį tik turint „galimybių pasą“.

Kulminacinis spektaklis

 

„Pastebėta, jog tiek Lietuvoje, tiek Europoje dažnas spektaklis turi daugiau nei vieną finalą. Todėl nusprendėme pastatyti spektaklį vien tik iš finalų.“

Vis dažniau aplankant pabaigos jausmui, pastebima, jog būtent pabaigti mes nemokame. Nuo mėginimo užbaigti pokalbį su keliais „…tai iki…iki…“, iki santykių ar netgi karantino, – kyla klausimas KAIP pabaigti. Informacijos antplūdyje, kuris ištiko šiuolaikinį žmogų, dažnai knygų, filmų ar net spektaklių pabaigos yra ta dalis, prie kurios mes taip ir neprieinam. O tai reiškia, kad būtent jas mes išmanome mažiausiai.

Tuo pat metu pasaulyje nykstant linijiniam pasakojimui (viskas tampa padrika, išskaidyta: mūsų karjera, santykiai, taip pat ir pasakojimai), susiduriama su struktūrine krize. Mes pripratinti prie vienos struktūros, tačiau niekas neparuošė prie dabartinės struktūros nebuvimo. Todėl spektaklis padės įsigilinti į nežinojimą – kada ploti, kada baigiasi, kada pakelti savo jausmus į aukščiausią tašką, kada paleisti ir grįžti į savo, realų, tikrą gyvenimą be linijinio pasakojimo.

 

Premjera 2020 gruodžio 5d.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Projekto partneris Kauno miesto kamerinis teatras

 

Režisierius: Gildas Aleksa
Kompozitorius: Jokūbas Tulaba
Dailininkas: Martynas Arlauskas

Vaidina: Džiugas KunsmanasMilda JonaitytėKarolis KasperavičiusMilda Naudžiūnaitė, Benadas Arkauskas

DAUGIAU