Kultūros ir meno laivas Nemuno 7

Kultūros ir meno laivas Nemuno 7

Nemuno7 – originalus žemkasės, naudotos upės vagai Nemune gilinti, pavadinimas. Statyta tuometinėje Čekoslovakijoje 1965 m., dėl pasenusios ir upės ekosistemai žalingos technologijos ji nebegalėjo būti naudojama pagal tiesioginę paskirtį.

Užuot objektą sunaikinus, pasirinktas tvaresnis sprendimas – suteikti jam naują vaidmenį ir transformuoti į kultūrinę erdvę, kurioje pagrindinės temos – vanduo, tvarumas ir dialogas.

Nemuno7 denyje Jūsų laukia ne tik specialiai šiai erdvei sukurti 10-ies Lietuvos menininkų kūriniai vandens tema (kuratorė Emilija Šneiderytė), bet ir augalai pionieriai, su kiekvienu kurių galėsite susipažinti išsamiau.

Nemuno7 parodų erdvėje pristatomas parodų ciklas „Takūs kūnai“ (kuratorius Valentinas Klimašauskas). Rugsėjo 23 – spalio 23 d. kviečiame aplankyti paskutinę – penktąją ciklo dalį – parodą „Takūs kūnai. Sąsajos“, kurioje pristatomi Mindaugo Gapševičiaus, Kamilės Krasauskaitės ir Miglės Vyčinaitės kūriniai.

Įsigydami bilietą sutinkate su „Nemuno7“ lankytojo taisyklėmis: https://www.nemuno7.lt/informacija-lankytojams/lankytoju-taisykles/

Patirtį laive sustiprins ir orientuotis padės nemokami audiogidai, tad kviečiame su savimi pasiimti ausines. Audiogidus rasite: www.nemuno7.lt/lankytojams/audiogidai

 

Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių, anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 50% studentams, vaikams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 50%
Lietuvos Respublikos muziejų darbuotojai, tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) nariai (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

DAUGIAU