Kultūros ir meno laivas Nemuno 7

Kultūros ir meno laivas Nemuno 7

Nemuno7 – originalus žemkasės, naudotos upės vagai Nemune gilinti, pavadinimas. Statyta tuometinėje Čekoslovakijoje 1965 m., dėl pasenusios ir upės ekosistemai žalingos technologijos ji nebegalėjo būti naudojama pagal tiesioginę paskirtį.
Užuot objektą sunaikinus, pasirinktas tvaresnis sprendimas – suteikti jam naują vaidmenį ir transformuoti į kultūrinę erdvę, kurioje pagrindinės temos – vanduo, tvarumas ir dialogas.

Nemuno7 denyje Jūsų lauks ne tik specialiai šiai erdvei sukurti 10-ies Lietuvos menininkų kūriniai vandens tema, bet ir augalai pionieriai, su kiekvienu kurių galėsite susipažinti išsamiau.
Nemuno7 parodų erdvėje pristatomas parodų ciklas „Takūs kūnai“ (kuratorius Valentinas Klimašauskas). Pirmoji ciklo dalis – paroda „Takūs kūnai. Sraunios būsenos“, kurioje pristatomi Tomo Daukšos, Godos Palekaitės ir Adrijanos Gvozdenović kūriniai.

Įsigydami bilietą sutinkate su „Nemuno7“ lankytojo taisyklėmis: https://www.nemuno7.lt/informacija-lankytojams/lankytoju-taisykles/

Patirtį laive sustiprins ir orientuotis padės nemokami audiogidai, tad kviečiame su savimi pasiimti ausines. Audiogidus rasite: www.nemuno7.lt/lankytojams/audiogidai

 

1

DAUGIAU