„La Forza“. „Tau, meile“

„La Forza“. „Tau, meile“

„La Forza“ – taip pasivadino jau ne vienerių metų patirtį scenoje skaičiuojančios ir bendram projektui susibūrusios žavios moterys Vaida Genytė, Renata Norvilė ir Neringa Nekrašiūtė.

Idėja susiburti su dar keliomis kolegėmis bendram projektui Renatai Norvilei kilo prieš keletą metų. Tik viskam savas laikas, kad mintis realizuotųsi.

„Niekas gyvenime nevyksta atsitiktinai. Visos sukaupėme daug patirties – ir gyvenimo, ir scenos, turime kuo pasidalinti “, – sako Renata. Būtent tai – su metais augančią patirtį, išmintį, stiprybę – trejeto pavadinimas ir atspindi. „La Forza“ išvertus iš italų kalbos – „jėga“. Norėjome, kad pavadinimas būtų reikšmingas, stiprus, o „La Forza“ kaip tik toks ir yra. Supratome, kad visos kartu mes esame didelė jėga,– šypteli moterys. Populiarioji klasika – mūsų arkliukas. Šis žanras leidžia šiek tiek nukrypti nuo griežtų klasikos taisyklių, bet reikalauja balso galimybių bei profesionalumo. Manau, mums to nepritrūks“ (www.15min.lt).

Grupė „La Forza“ – tai profesionalu, iškilminga, kultūringa.

Koncertinė programa – dviejų dalių: rimtoji ir linksmoji. Skambės populiarioji klasika ir pop muzikos hitai lietuvių, anglų ir italų kalbomis.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=QxmzNtNOTXk

DAUGIAU