LAIMĖS SINDROMAS arba Melas pagal kontraktą 16+

LAIMĖS SINDROMAS arba Melas pagal kontraktą 16+

LAIMĖS SINDROMAS arba Melas pagal kontraktą
16+

Lapkričio 28 d. Kongresų rūmuose žinomi Rusijos teatro ir kino aktoriai pristatys Ivo Žamiako (Yves Jamiaque) pjesės „Mesjė Amilkaras, arba žmogus, kuris moka“ avantiūristinės komedijos premjerą. Vaidins: Nikolajus Dobryninas, Liudmila Artemjeva, Romanas Madjanovas, Galina Petrova, Agnija Kuznecova, Ilja Sokolovskis.

Kartais nusivylimas pastūmėja žmones labai keistiems poelgiams. Kaip ir mesje Amilkarą – elegantišką, žavingą ir turtingą, tačiau labai nelaimingą asmeniniame gyvenime vyriškį, kuris vadina save “raganosiu meilėje” ir “raganosiu draugystėje”.

Kartą jis nusprendžia, kad pilnaverčiam gyvenimui jam tiesiog trūksta šeimos, kurios jis niekaip negali sukurti. Tik niekaip neranda šios problemos tinkamesnio sprendimo, nei ją nusipirkti. Visa ši beprotiška idėja reikalinga Amilkarui kaip oras, nes jis nuoširdžiai tiki, kad tik jis pats sugebės gauti tai, apie ką seniai svajoja.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU