Ledo Šalis

Ledo Šalis

Premjera Lietuvoje!

VISOS DAINOS ATLIEKAMOS GYVAI

Didžiulis džiaugsmas visiems filmo ir miuziklo hitų gerbėjams!

Sėkmingiausių pasaulyje animacinių filmų “Ledo šalis 1” ir “Ledo šalis 2” dainos pagaliau atkeliauja į Europos scenas pačiu įspūdingiausiu pavidalu – šou ant ledo!

Įspūdingai suvaidintas naujas ledo šou – šokiai ant ledo ir kvapą gniaužianti cirko akrobatika žiūrovus kartu su seserimis Elza ir Ana bei jų palydovais nukelia į užburiančią kelionę po stebuklingą pasakų pasaulį ir nuostabiai parodo, koks svarbus vaidmuo gyvenime tenka meilei, draugystei ir drąsai.

Populiarioji žiemos pasaka nuostabiai atskleidžia, koks svarbus vaidmuo gyvenime tenka meilei, draugystei ir drąsai.

Puikios dainos, įkvepiantis miuziklo solistų ansamblis, “Circo National de Cuba” ledo šokėjai ir akrobatai bei įspūdinga LED scenografija!

Šokio ir akrobatikos fejerverkas, Elzos atliekamas absoliutus vakaro hitas “Let it go!” ir jos magiškomis galiomis užburta scena bei didžiulis LED ekranas, pavirtęs į ledo ir tamsiai mėlynų kristalų jūrą!

Sniego senis Olafas dainoje “Vasarą” svajoja apie saulę ir paplūdimį, o Kristofas kartu su savo mylimu šiaurės elniu Svenu dainuoja dainą “Šiauriniai elniai yra geresni už žmones”!

Elza, Ana, Kristofas, taip pat Olafas su Svenu pristato pramoginį ledo spektaklį su naujoviškomis scenos technologijomis visai šeimai. Jo metu skambės daugybę apdovanojimų pelniusi muzika (taip pat ir “Oskarą” už geriausią filmo dainą).

Leiskite sau pasinerti į svajingus tolimosios Šiaurės žiemos miškų vaizdus!

Grakštumas, grožis ir elegancija, neįtikėtinas lengvumas ir stulbinantis techninis tikslumas – žiūrovus užburianti beribė vaizduotė. Daugiau nei 300 nuostabių kostiumų, nauja, novatoriška ir išradinga režisūra, įspūdinga choreografija, uždeganti muzika ir kvapą gniaužianti akrobatika sukuria nepakartojamą, stebuklingą spektaklį visai šeimai – ŠOU ANT LEDO GYVAI!

Tik geriausi dainininkai, ledo šokėjai ir akrobatai patenka į šį tarptautinį “Best Of” ansamblį.

Išvyskite gyvai aukščiausio meistriškumo čiuožėjus ir daugelio tarptautinių cirko festivalių laureatus. VISOS DAINOS ATLIEKAMOS GYVAI!

1

DAUGIAU