Legendinių Kauno šokių grupė VAIZBŪNAI XXL pristato knygą – BRAVO ESTRADAI!

Legendinių Kauno šokių grupė VAIZBŪNAI XXL pristato knygą – BRAVO ESTRADAI!

2021 -ieji – tai metai, kada buvo pastebėta ir iš naujo atrasta Legendinių Kauno šokių grupė VAIZBŪNAI XXL.

Vasaros koncertas „Žalgirio“ arenos Pakrantėje, rugsėjo 18d. 9:00 val. TV3 programos „Amžius ne riba“ herojai, žurnalo 60+ straipsnis, kvietimai dalyvauti Lietuvos ir užsienio festivalių programose, tai ilgo ir kruopštaus darbo vaisiai pastoviai atnaujinamai programai, individualioms muzikantų studijoms ir tobulėjimui.

Vakaro metu pristatysime prisiminimų ir emocijų pilną knygą apie Lietuvos muzikantų kelią, kuriame ryškų pėdsaką paliko Irena Ašakaitė ir Mikas Suraučius, savo įspūdžiais dalinsis Larisa Kalpokaitė ir autorė Inga Liutkevičienė. Gyvo garso koncerte skambės nauji ir Jūsų pamėgti XX a. lietuviški ir užsienio hitai, kuriuos atliks grupės žvaigždės: Irena Ašakaitė, Henrikas Mališauskas ir Eugenijus Kumpis. Koncerte pirmą kartą Lietuvoje bus atliekamas 1972 kūrinys, kurį Guitar World“ skaitytojai išrinko 74 -uoju geriausiu visų laikų gitaros solo, bet visa tai programoje BRAVO, spalio 8d. 20 val. Kauno pramogų klube OAZĖ.

_______________

Turime įspėti, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.

P.S.  Vyriausybė pritarė papildomoms pandemijos valdymo priemonėms , kuriomis remiantis nustatoma, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys žiūrovai, todėl Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas. Galimybių pasą galima gauti nemokamai pasiskiepijus, persirgus Covid-19 arba sulaukus neigiamo tyrimo rezultato.

Į renginį įleidžiami asmenys nuo 18 metų.

Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas. Galimybių pasą galima gauti nemokamai pasiskiepijus, persirgus Covid-19 arba sulaukus neigiamo tyrimo rezultato.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU