LEGENDOS APIE MUS

LEGENDOS APIE MUS

Spalio 3 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

LEGENDOS APIE MUS
FOLK TRIO

INETA MEDUNECKYTĖ, vokalas
JAN MAKSIMOVIČ, saksofonas
NERIJUS BAKULA, akordeonas

Programa
Lietuvių liaudies dainos bei saksofono ir akordeono muzikinės interpretacijos.

FOLK TRIO – tai projektas, kuriame profesionalūs Lietuvos muzikai subtiliai ir jautriai prisiliečia prie lietuviško folkloro, panardina į senųjų lietuvių liaudies dainų gelmes, apipindami jas savitomis, nuoširdžiomis improvizacijomis – atlikėjai nuspalvina seniausius laikus menančias ir mūsų tautos istoriją perteikiančias lietuvių liaudies dainas. Programoje ne tik gerai žinomos, bet ir jau primirštos legendos, kurios gal dar ne vieną dieną skambės širdyse, nes senosiose dainose slypi raktas į mūsų pačių sielos gelmes. Trio koncertai ne tik muzikiniai, bet ir edukaciniai: čia pasakojama apie lietuvių liaudies dainas, senąsias tradicijas, jau grimztančias užmarštin, bet visgi primenančias, kas esame ir kas glūdi mūsų širdyse.

Praėjusiais metais grupė FOLK TRIO pristatė Lietuvos muziką bei kultūrą Japonijoje ir Estijoje, o taip pat plačiai koncertavo Lietuvoje. Šiais metais atlikėjai įrašinėja debiutinį albumą „Legendos apie mus“. Koncerte galėsite išgirsti ir fragmentų iš būsimojo albumo.

Ineta Meduneckytė Tamošiūnienė – lietuvių liaudies dainų atlikėja, pedagogė, VšĮ „Etnoprojektai“ įkūrėja ir vadovė. Tai žmogus mylintis lietuvių etnokultūrą, liaudies dainas, besidomintis mūsų istorija, tradicijomis ir besistengiantis ta meile užkrėsti kitus. Atlikėja dirba ir su vaikais, ir su suaugusiais, organizuoja vasaros stovyklas, pasidainavimus, veda įvairius edukacinius užsiėmimus, skirtus pažinti mūsų kraštą ir pamilti mūsų lietuviškas dainas, pasakas, tradicijas. Ji organizuoja renginius, skirtus etno krypties muzikos populiarinimui, užsiima šių projektų sklaida užsienyje.

Jan Maksimovič – saksofonininkas, kompozitorius, pedagogas, grupių lyderis. Pagarsėjęs perfekcionistas ir polistilistinės raiškos meistras, pranokęs savo kartos džiazo muzikus, šiandien vardijamas tarp pačių ryškiausių Lietuvos džiazo kūrėjų. Jis išsiskiria emocionaliu ir brandžiu muzikavimu, nepaprasta kūrybine energija, dideliu dėmesiu kiekvienai detalei ir sykiu puikiu visumos pojūčiu. Lietuvos džiazo scenoje pasirodęs 1996 m., jis muzikuoja su garsiausiais Lietuvos džiazo kūrėjais. 2002 m. Janas Maksimovičius debiutavo kaip grupių lyderis bei kompozitorius ir nuo to laiko daugiausia muzikuoja su savo suburtais ansambliais: trio, kvartetu, kvintetu Riot. Jis taip pat groja solo ir su akademinės muzikos atlikėjais.

Nerijus Bakula Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventas, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, už pasiekimus, apdovanotas LR Prezidento, Ministro Pirmininko ir kt. Padėkos raštais. Groja pop, jazz, tango, world muziką su žinomais šalies bei užsienio muzikantais ir dainininkais, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Koncertavo Italijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje, Slovėnijoje, Danijoje, JAV, Kanadoje ir kt. Su įvairiais ansambliais grojo daugybėje džiazo festivalių, tame tarpe – Vilniaus, Birštono, Nidos, Panevėžio ir kt. Šiuo metu ne tik daug koncertuoja, bet ir dirba pedagoginį darbą Vilniuje bei Varėnoje.
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

DAUGIAU