Lėlių spektaklis „Sapnų pasakėlė – vandenynas“

Lėlių spektaklis „Sapnų pasakėlė – vandenynas“

Spektaklio trukmė – 30 min.

Premjera – 2014 m. rugsėjo 27 d.

DĖMĖSIO! Perkant bilietus į šį spektaklį, visiems kūdikiams ir vaikams taikoma 35 proc. nuolaida bilietui!

Šio unikalaus spektaklio-projekto autoriui ir režisieriui Donatui Savickiui bei dailininkei, Donato žmonai Angelinai Furmaniuk – Savickienei idėja sukurti spektaklį kūdikiams kilo susilaukus savo vaikelio. „Sapnų pasakėlė – vandenynas“ – tai objektų instaliacija kūdikėliams, kurių dėmesį spektaklio kūrėjai patraukia ryškiomis tūrinėmis spalvotomis figūromis, šviesomis, bei garsais. Spektaklio metu kuriamas gyvas garsas su įvairiais instrumentais ir objektais taip suteikiant vaidinimui ritualo pojūtį. Įdomu tai, kad šis spektaklis vyks ne įprastoje sceninėje erdvėje, o prieš žiūrovus, šalia žiūrovų, virš žiūrovų.

 

“Miego pagalvėlės – sapnų pasakėlės” – trys spektakliai apie mus supančią aplinką: dangų, vandenį, žemę. Kiekvienoje serijoje skirtingą stichiją atskleidžia vis kitoks siužetas, forma, vizualinis sprendimas, atmosfera. Pirmoji serija „Sapnų pasakėlė – diena/naktis“ pasakoja apie dangaus gyventojus: saulę, debesis, lietų, paukščius, vaivorykštę… Antroje serijoje „Sapnų pasakėlė – vandenynas“ pasineriama į vandenyno gelmes, kuriose sutinkami vandenyno gyventojai. „Sapnų pasakėlė – Žemė“ – tai istorija apie gyvybės užsimezgimą, perteikiama pasakojimu, kaip iš sėklytės išauga medelis.

 

Šio projekto tikslas – ugdyti lėlių teatro žiūrovus nuo kūdikystės ir užpildyti patiems mažiausiems vaikams iki trejų metų bei juos auginantiems tėveliams skirtų renginių spragą.

DAUGIAU