Leon Somov & Dileta. Albumo ”Find You” pristatymo koncertas | VILNIUS

Leon Somov & Dileta. Albumo ”Find You” pristatymo koncertas | VILNIUS

Leon Somov & Dileta – albumo „Find You“ pristatymo koncertas | Vilnius

Vienas ryškiausių Lietuvos muzikos prodiuserių Leon Somov ir talentingoji dainininkė Diletą kviečia į savo albumo „Find You“ pristatymo koncertą Vilniuje! Pirmąjį ką tik išleisto albumo pasirodymą Leon Somov ir Dileta surengs jau liepos 29 dieną sostinės „Vasaros terasoje“.

Gyvo garso koncerte po atviru dangumi Leon Somov ir Dileta pasirodys kartu su muzikantų grupe, o į sceną kartu lips ir kūrinius atliks ypatingi vakaro svečiai.

Vakaro programoje muzikantai sugros visas naujojo albumo dainas, tarp kurių singlais pristatyti ir klausytojų pamėgti kūriniai „Find You“ ir „Ledas“ bei radijo stotyse jau spėjusi įsitvirtinti daina „Back to Life“.

„Per daugiau kaip metus, kai kartu su Dileta studijoje kūrėme naujas dainas ir pristatėme jas klausytojams, gavom labai šiltą publikos jausmą, kuris ne tik pastūmėjo užbaigti likusias albumo dainas, bet ir paruošti pilną programą vasaros koncertams, kurią nekantraujam pristatyti“, – džiaugiasi Leonas.

„Nebeabejoju, kad artėjantis pasirodymas bus smagus sugrįžimas į mums įprastą gyvenimą po keistų metų ir energinga koncertinė staigmena, tiek mums, tiek ir žiūrovams!“

Vakaro svečių laukia ypač muzikali programa, kurioje skambės ne tik albumo „Find You“ kūriniai, bet ir pluoštas naujų, dar negirdėtų kūrinių. Leon Somov ir Dileta jau spėjo kartu sukurti dar daugiau dainų, kurios nepateko į šį albumą ir pirmą kartą nuskambės koncerte.

Albumas „Find You“ išleistas vinilo plokštele ir skaitmeniniu formatu visose muzikos platformose.

___________________________________________

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis telefonu +370 (695) 76 560 darbo dienomis nuo 12.00 iki 18.30. Rezervacijos mokestis – 10 Eur/žmogui (minimali suma – 40 Eur/staliukui) – ši suma bus panaudota gėrimų sąskaitai apmokėti bare.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.

Leon Somov – Find You (feat. Dileta) https://youtu.be/upDEtJoEiqQ

Leon Somov & Dileta – Ledas https://youtu.be/YIVLHEevXB4

Leon Somov & Dileta – Back to Life https://youtu.be/ThuiERjD7-Q

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklie[email protected]

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 
Bilietai brangs!
DAUGIAU