Lietuvos balsas. Finalas

Lietuvos balsas. Finalas

2023m. balandžio 30-ąją  „Lietuvos balsas” 10-asis jubiliejinis sezonas pasieks finišo tiesiąją.

Dešimt stipriausių projekto finalistų ir keturi muzikos profesionalai: Monika Liu, Benas Aleksandravičius – Ba., Justinas Jarutis ir Mantas Jankavičius kartu su kūrybos namų ELITAZ komanda sukurs nepamirštamą šou. Finalas – tai gyvos muzikos ir efektingų pasirodymų kova dėl galimybės vadintis geriausiais balsais šalyje.

Dalyvauja:
“Lietuvos balsas” dešimt finalistų
Monika Liu
Benas Aleksandravičius – Ba.
Justinas Jarutis
Mantas Jankavičius

Renginio vedėjas: Rolandas Mackevičius

 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 4:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Organizatorius pasilieka teisę keisti planą.
 
AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.
Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
nauji klubo nariai bilietus gali įsigyti nuo rugsėjo 12  d. iki rugsėjo 25 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo rugsėjo 26 dienos.

DAUGIAU