Lietuvos balsas. Superfinalas

Lietuvos balsas. Superfinalas

Informuojame, kad dėl Vyriausybės pratęstų draudimų organizuoti renginius dėl COVID-19 viruso sukeltos krizės, finalinės kovos arenose deja nebeįvyks. Šiuo metu Seime svarstomas įstatymo projektas dėl Lietuvos Respublikos COVID-19 ligos sukeltų pasekmių poveikio renginių organizavimo paslaugų teikimo vartojimo sutartims. „Lietuvos balso” komanda tikisi, kad netrukus įsigaliosiantis specialus įstatymas padės tinkamai išspręsti visus su šia specialia situacija susijusius renginių organizavimo klausimus.

Žmonėms, įsigijusiems bilietus į „Lietuvos balso” septintojo sezono ketvirtfinalį, turėjusį įvykti gegužės 17 d. Vilniaus Siemens arenoje, gegužės 31 d. Kauno Žalgirio arenoje numatytą finalą. Bilietų grąžinimai bus pradėti nuo birželio 1 d.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pagaliau, Lietuvos balso projektas pasiekė finišo tiesiąją! Septintojo sezono superfinalas − šou, muziką nukelsiantis į aukščiausią lygmenį! Keturi stipriausi projekto dalyviai, kurių vardus šiemet skanduos visa Lietuva bei keturi muzikos profesionalai: Justinas Jarutis, Donatas Montvydas, Monika Liu ir Monique, kartu su kūrybos namų ELITAZ prodiuseriais, sukurs šou, pakelsiantį visą areną ant kojų! Gyvos muzikos ir efektingų pasirodymų kova dėl galimybės vadintis geriausiu balsu šalyje bus tiesiogiai transliuojama ir LNK televizijoje. Vakaro metu žiūrovų laukia ne vieno svečio pasirodymas ir netikėtos muzikinės staigmenos.

Informacija dėl parkavimo aikštelėje prie pat „Žalgirio“ arenos.

Statyti automobilius galės tik iš anksto parkavimą įsigiję lankytojai ir tik tam automobiliui, kurį užsiregistruos „ADC parking“ sistemoje. Pagal užregistruotą automobilio numerį jie bus įleidžiami tiek per Karmelitų, tiek per A. Mickevičiaus tiltą. Kontrolė ties įvažiavimais bus vykdoma tikrinant valstybinius automobilių numerius. Galimybės įvažiuoti ir susimokėti vėliau – nėra.

Parkavimą į artimiausius renginius galite įsigyti jau dabar „ADC parking“ svetainėje.

DAUGIAU