LIETUVOS IR ITALIJOS PORTRETAI

LIETUVOS IR ITALIJOS PORTRETAI

Spalio 24 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

LIETUVOS IR ITALIJOS PORTRETAI

VINCENZO DE MARTINO, fortepijonas.

Programa
Gian Francesco Malipiero, Alfredo Casella, Stasys Vainiūnas, Anatolijus Šenderovas.

Koncerte skambėsianti programa yra sudaryta iš dviejų Italijos bei dviejų Lietuvos kompozitorių kūrinių – įspūdingų pjesių ciklų, lyg muzikinė galerija pažeriančių klausytojo ausims ištisą įvairiausių nuotaikų ir portretų seką. Atlikėjams toks nuotaikų kaitos žaismas – tikras iššūkis: pjesė per trumpą jos „gyvavimo“ muzikinėje erdvėje laiką turi suskambėti išgryninta ir nušlifuota. Šį kartą pianisto V. de Martino rankose sužėrės Lietuvos ir Italijos muzikiniai perlai.

Vincenzo De Martino gimė 1992 m. Kaljaryje (Italija). Nuo šešerių metų pradėjo mokytis skambinti fortepijonu pas Elisabettą Steri. Nuo 2011 m. studijavo Kaljario „G. P. da Palestrinos“ valstybinėje konservatorijoje, Maria Lucia Costa fortepijono klasėje ir 2015 m. įgijo bakalaurą su aukščiausio laipsnio pagyrimu. Nuo 2015 m. studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasėje ir 2017 m. įgijo magistro laipsnį. 2021 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno doktorantūrą. Buvo aktyvus Gabrieliaus Aleknos, Pascalio Devoyono, Gintaro Januševičiaus, Kevino Kennerio, Francesco Libetta’os, Jeano-Marco Luisada’os, Orazio Maione’s, Claudio Martinez-Mehnerio, Pascalio Nemirovskio, Fali Pavri, Mūzos Rubackytės, Irene Veneziano, Andriaus Žlabio vestų meistriškumo kursų dalyvis. Jis taip pat yra įvairių tarptautinių pianistų konkursų finalistas ir nugalėtojas, tarp jų tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų konkursas 2018 m. Pianistas aktyviai koncertuoja Italijoje ir Baltijos šalyse kaip solistas, akompaniatorius bei kamerinių ansamblių narys.

Plačiau apie koncerto programą: www.ambravox.lt
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

DAUGIAU