Lietuvos pianisčių pavasaris. Julija SADAUNYKAITĖ

Lietuvos pianisčių pavasaris. Julija SADAUNYKAITĖ

Fortepijonų salonas “Organum” pristato koncertų ciklą

LIETUVOS PIANISČIŲ PAVASARIS

Julija SADAUNYKAITĖ

Rečitalio programoje klausytojai išgirs žadinančių vaizduotę 19 ir 20 a. pradžios kūrinių. Koncerte skambės rusų simbolisto Aleksandro Skriabino Penktoji Sonata (1907), kurią pats kompozitorius laikė geriausiu savo kūriniu. Moriso Ravelio “Nakties Gasparas” (1908) – tai trijų fortepijoninių poemų ciklas, sukurtas pagal moderniosios prozos pradininko Aloysiaus Bertrano tekstus (1836). Koncerto pabaigoje Julija Sadaunykaitė paskambins romantizmo genijaus Fryderyko Šopeno Sonatą b-moll. Op.35 (1839).

Pianistė Julija Sadaunykaitė baigė bakalauro studijas Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, stažavo Zalcburgo “Mozarteume”. Magistrantūros studijas baigė VDU Muzikos akademijoje ir Škotijos Glazgo Karališkoje konservatorijoje. Koncertavo Lenkijoje, Švedijoje, Austrijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Maltoje. Buvo apdovanota Calder Ramsay prizu C.Debussy konkurse bei laimėjo II-ąją vietą kasmet rengiamame  Galloway/Bamber konkurse Glasgow Karališkoje konservatorijoje. Kartu su violončelininke Alice Allen Julija tapo kamerinės muzikos konkurso Dubar and Gerber Prize pirmosios premijos laimėtoja. 2015 m. laimėjo Grand Prix Valletos tarptautiniame pianistų konkurse. Yra dalyvavusi meistriškumo pamokose pas Julian Martin, Jerome Lowenthal, Larissa Dedovą, Ksenia Knorre, Konstantin Bogino, Anita Paze, Armen Babakhanian, Roy Howat, Zecharia Plavin. Šiuo metu Julija dirba Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijoje, yra fortepijono katedros asistentė.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

– studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
DAUGIAU