Lietuvos plento taurė | Lazdijų etapas

Lietuvos plento taurė | Lazdijų etapas

Renginio dieną bilietai brangs.

„Lietuvos plento taurė“ – tai didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse. 2018 metų sezone taurę sudaro aštuoni etapai. Renginys skirtas visiems aktyviai leidžiantiems laisvalaikį ir kurie nori savo jėgas išbandyti dviračių sporto trasoje.

Turi dviratį ir šalmą? Kviečiame tave į Lazdijus, kur rugsėjo 9 d. įvyks septintasis taurės etapas. Tavęs laukia 30,2 km trasa, kuriai įveikti Jums bus skirta 1 val ir 50 min. Lenktynėse galima startuoti plento, MTB ar miesto dviračiu.

Visiems dalyviams bus fiksuojamas trasos įveikimo laikas, o dalyvaujantys keliuose etapuose galės rinkti įskaitos taškus ir varžytis su kitais dalyviais. Mesk iššūkį draugui ar kolegai ir praleisk puikią dieną gamtoje!

Po jūsų toje pačioje trasoje tris kart ilgesniame nuotolyje lenktyniaus stipriausios Lietuvos komandos, o Jūs galėsite palaikyti savo favoritus. Taip pat starto/finišo miestelyje galėsite išbandyti ir kitas aktyvias pramogas skirtas visai šeimai.

Lenktynėse galite dalyvauti asmeniškai arba burtis į Maxi arba įmonių komandas.

Po finišo kiekvienam dalyviui bus įteiktas atminimo medalis, taip pat kiekvienas galės atsigaivinti Vittel vandeniu.

Pirmi 300 dalyvių užsiregistravusių tik į Lazdijų etapą, 30,2 km distancijai, taip pat gaus ir dalyvio krepšelį, kuriame:

– Speciali Lietuvos plento taurės gertuvė

– Ekologiški avinžirniai Auga

– Greitai paruošiama košė Activus

– Duonos traškučiai Bon Chance

– Švyturio nealkoholinis alus GO (tik suaugusiems dalyviams)

Daugiau informacijos www.plentotaure.lt

DAUGIAU