„Lietuvos talentai“ tiesioginės transliacijos

„Lietuvos talentai“ tiesioginės transliacijos

Renginio pradžia 19:30. Vyksta tiesioginė transliacija, todėl vėluojantys asmenys nebus įleidžiami.

Renginio vieta: ,, Vilniaus Filmavimo Studija“ Ežero g. 2B, Antežeriai

Google Maps nuoroda: https://www.google.com/maps/dir//54.7328523,25.1853365/@54.7328048,25.1845122,116m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

TV3 projekto „Lietuvos talentai“ tiesioginės transliacijos!

Reitingų viršūnėse karaliaujantis šeštasis grandiozinio projekto „Lietuvos talentai“ sezonas!

Talentų projektas sulaukė didžiulio susidomėjimo visoje šalyje. Į eterį sugrįžę įspūdingi „Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį prie ekrano privilioja beveik milijoną žiūrovų! Tapkite projekto dalimi – stebėkite ir palaikykite savo favoritus gyvai šou pusfinaliuose!

Projekto vedėjai – humoro jausmo nestokojantys Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis. „Lietuvos talentai“ yra ryškiausių talentų projektas. Žiūrovai išvys teisėjų atrankas įveikusius šou dalyvius. Ištikimi projekto žiūrovai žino – kiekvienas palaikymo balsas, šūksniai ir plojimai jiems yra labai svarbu. Nebūkite abejingi – atvykite palaikyti savo favoritų!

Įspūdingiausio ir šou teisėjų kėdėse – puikiai visuomenėje vertinami savo srities profesionalai. Dalyvių pasirodymus komentuoja ir vertina dainininkas, dainų kūrėjas, TV laidų vedėjas Marijus Mikutavičius, kino ir televizijos aktorė Ineta Stasiulytė ir humoristas Justinas Jankevičius. Visus teisėjus galėsite išvysti filmavimų metu!

Reklaminių pertraukų metu su studijoje sėdinčiais žiūrovais bendrauja renginių vedėjas Marius Vasilevičius. Jis drąsiausius kviečia ant scenos padainuoti, o už tai žiūrovai gauna prizų. Atvykite į „Lietuvos talentus“ su visa šeima ir puikiai praleiskite sekmadienio vakarą!

DAUGIAU