Linksmasis orkestro laivas (LOL)

Linksmasis orkestro laivas (LOL)

Edukacinė orkestro programa (Kultūros paso paslauga)

Koncerto vedėja NEDA TOMAŠAUSKAITĖ


Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras edukacinėje programoje „LOL (Linksmasis orkestro laivas)“ jaunuosius žiūrovus žaisminga forma supažindina su orkestre skambančiais muzikos instrumentais. Su meile ir kruopštumu atrinktuose kūriniuose gražiausiomis spalvomis atsiskleis styginių, pučiamųjų, mušamųjų instrumento tembrai. Teatralizuotoje edukacinėje programoje žiūrovams bus pademonstruotos kiekvieno instrumento muzikinės galimybės ir unikalus jo skambesys, kuris magiškai pavirs tai burlaivio stiebų gaudimu, tai jūros ošimu ar net ryklio dantų čekšėjimu. Pasakotoja arba Linksmojo orkestro laivo kapitonė supažindins jaunuosius klausytojus su muzikos instrumentų istorija, jų sandara ir skirtingomis orkestro instrumentų grupėmis. Žiūrovai turės išskirtinę progą pagilinti savo muzikos žinių bagažą kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestro artistais. Edukacinė programa skirta moksleiviams ir ne tik…

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos:
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Netaikomos
 
TEATRO ŽIŪROVO ATMINTINĖ
· Teatras turi teisę savo nuožiūra keisti spektaklių datą, laiką ir atlikėjus.
· Atvykdami į spektaklį pasitikrinkite ar turite bilietus.
· Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras neatsako, jei bilietas buvo pamestas ar dėl žiūrovo kaltės nepataisomai sugadintas.
· Bilietai negrąžinami ir nekeičiami išskyrus: spektaklis organizatorių sprendimu atšaukiamas/perkeliamas įvykus nenugalimoms aplinkybėms (force majeure).
· Į vakarinius spektaklius prašome nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų, juos kviečiame į vaikams skirtus dieninius spektaklius.
· Vaikai iki 3 m. amžiaus į vaikiškus spektaklius įleidžiami nemokamai (nesuteikiant vietos sėdėti).
· Po trečiojo skambučio žiūrovai į salę neįleidžiami.
· Spektaklio metu fotografuoti ir filmuoti griežtai draudžiama.
· Spektaklio metu draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais · Visi atlikėjai skelbiami www.klaipedosmuzikinis.lt., tos dienos spektaklio atlikėjai nurodomi informaciniame stende ir spektaklio programėlėje.
DAUGIAU