Linksmasis Sekmadienis su FLINTU

Linksmasis Sekmadienis su FLINTU

Kiekvieną sekmadienį nuo 12.30 val.

LINSMASIS SEKMADIENIS SU FLINTU

Linksmiausios ir nuotaikingiausios sekmadienio popietėlės jau grįžta į restoraną “Bernelių užeiga” Šilainiuose.

Ateikie vaikučiai ir pieškite, dainuokite, žaiskite ir mokinkitės draugauti su ištradinguoju ir bebaimiu kapitonu Flintu!
Tai puikiausia vieta Jūsų vaikučių gimtadieniui, įsimintinai šventei ar popietėlei!


Daugiau informacijos ir vietų užsakymas tel. (8 37) 36 53 94

Restorane “Bernelių užeiga” Šilainiuose, Baltų pr. 81


renginys nemokamas

Renginio draugai:

 

“Saulėja SPA”– tai didžiausias ir daugiausiai įvairių procedūrų teikiantis SPA centras Kauno regione, įsikūręs pačioje miesto širdyje, viešbutyje Park Inn. Kuriame yra ir„Saulėja“ krautuvėlė su kavinuke, siūlančia atgauti jėgas gurkšnojant natūraliųsulčių ar gintarinio vandens. Antrasis „Saulėja“ centras – jaukus, siūlantis profesionalų aptarnavimą, įsikūręs viename iš Kauno mikrorajonų(Šilainiuose).

Eglės sanatorija – “Eglės”sanatorija – tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete.

KarnavalasLt – Būkite išskirtiniai kiekvieno vakarėlio metu! Kostiumų ir aseksuarų nuoma pagal kiekvieno poreikius ir norus.

EnergyTime – Šokių ir sveikatingumo studija įsikūrusi Kauno ,,Akropolyje” kviečia visus ir mažus, ir didelius prisijungti prie mūsų kolektyvo. Platus treniruočių pasirinkimas: pilates, kalanetika, pilvo šokiai, gatvės šokiai, regetonas, aerobika ir kt. padės kiekvienam atrasti save, o profesionalūs treneriai padės pasiekti Jūsųnorimų rezultatų. Pirma treniruotė NEMOKAMA.

 

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2013 balandžio 07 12:30 2013 balandžio 14 12:30 2013 balandžio 21 12:30 2013 balandžio 28 12:30 2013 gegužės 05 12:30 2013 gegužės 12 12:30