LRDT / David Almond ”Mano tėtis – skrajūnas” Rež. Agnė Sunklodaitė

LRDT / David Almond ”Mano tėtis – skrajūnas” Rež. Agnė Sunklodaitė

MANO TĖTIS – SKRAJŪNAS
 
David Almond
Režisierė Agnė Sunklodaitė
Spektaklis vaikams nuo 7 metų
 
Kūrybinė grupė
Režisierė – Agnė Sunklodaitė
Dailininkė – Giedrė Brazytė
Kompozitorius – Deividas Gnedinas
Vaizdo projekcijų dailininkas – Kornelijus Jaroševičius
Šviesos dailininkas – Jurgis Latonas
Režisieriaus asistentė – Gelena Ivaškevič
Pjesę iš anglų kalbos vertė – Olga Varshaver
 
Lietuvos rusų dramos teatras kovo 19, 20 dienomis pristato režisierės Agnės Sunklodaitės premjerinį spektaklį vaikams „Mano tėtis – skrajūnas“ pagal britų rašytojo Davido Almondo kūrybą. 2010 metais už magiškojo realizmo stiliumi kuriamas knygas vaikams ir paaugliams D. Almondas buvo apdovanotas H. Ch. Anderseno premija, dažnai prilyginama vaikų literatūros Nobelio premijai.
 
„Visuomet žinojau, kad būsiu rašytojas, kūriau apsakymus ir segiau juos į nedideles knygeles. Dažnai lankydavausi vietos bibliotekoje ir svajojau apie knygas su mano vardu ant viršelio. Be to, troškau žaisti už „Newcastle United“ futbolo komandą (vis dar laukiu kvietimo)“, – pasakoja D. Almondas.
 
„Mano tėtis – skrajūnas“ – įkvepiantis pasakojimas apie tikėjimą, meilę ir gebėjimą fantazuojant gyvenimą padaryti gražesnį. Kartu tai jautrus pasakojimas apie vienišą, bet labai savarankišką mergaitę, augančią be mamos, ir liūdną, svajonėmis gyvenantį tėtį, negebantį pasirūpinti savimi. Mergaitė Lizi gyvena savo vidiniame beribiame ir sudėtingame pasaulyje. Ji daug mąsto, moka giliai jausti ir rūpintis savo keistuoliu tėčiu. O jaudintis tikrai yra dėl ko – jos tėtis staiga nusprendžia tapti paukščiu ir sudalyvauti pasaulinėse skrajūnų lenktynėse. Tėtis – skrajūnas nori, kad dukrelė juo didžiuotųsi, ir jiems kartu teks išsiruošti į ilgą kelionę tam, kad suaugtų, priimtų vienas kitą ir atrastų stebuklus, slypinčius kasdienybėje. Viltis ir meilė gali užauginti sparnus kiekvienam, net griežtajai tetai Dorinai.
 
Spektaklis bus rodomas rusų kalba su lietuviškais titrais
 
 
Spektaklyje vaidina
 
Ponas Irisas – Aleksandr Kanajev / Artur Svorobovič
Lizi – Jelena Orlova
Dorina Dudi – Juliana Volodko
Džekas, Lizi tėtis – Viačeslav Lukjanov
Skrajūnai – Viktorija Valiukonė-Mirošnikova, Maksim Tuchvatulin, Jevgenija Karpikova, Artūras Aleksejevas
 

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2022 spalio 12 08:00 2022 spalio 12 10:00 2022 spalio 26 07:00 2022 spalio 26 10:00 2022 spalio 27 07:00 2022 spalio 27 10:00