LTeam konferencija 2019

LTeam konferencija 2019

LTeam konferencija – jau tradicine tapusi konferencija skirta sporto profesionalams bei sveikos gyvensenos mylėtojams. Jūsų laukia diskusijos apie sporto vadybos aktualijas, technologijų ir inovacijų pristatymai, atviri pokalbiai su olimpinėmis žvaigždėmis ir treneriais, patarimai, norintiems pasiekti daugiau ir peržengti savo ribas.

Pristatome jums pirmuosius konferencijos pranešėjus.

Konferencijos žvaigždė – Genadijus Sokolovas, pasaulinio garso plaukimo guru, mokslininkas dirbęs su daugybe plaukimo medalininkų, tarp kurių ir 18 olimpinių aukso medalių laimėjusiu M. Phelpsu. Genadijus yra FINA ekspertas, šiuolaikinės penkiakovės didelio meistriškumo sporto direktorius JAV olimpiniame centre, rūpinasi šios šalies plaukikais, triatlonininkais, vandensvydininkais. Aštuonerius metus jis vadovavo JAV plaukimo federacijos fiziologijos ir sporto mokslo departamentui. Unikalią tyrimo metodiką sukūręs mokslininkas sportininkams padeda taisyti technikos klaidas, tobulina jų treniruočių programą.

Nemokėjimas susitvarkyti su intensyviomis emocijomis yra viena iš pagrindinių prasto pasirodymo treniruotėse, varžybose priežasčių. Psichoterapeutė, sporto psichologė Rinalda Germanienė konferencijoje supažindins, koks darbas su savimi padėtų neprarasti savikontrolės ir išlaikyti adekvatumą.

Stiprus asmeninis prekės ženklas sporto pasaulyje. Nuo ko pradėti ir kodėl sporto pasaulio atstovams verta investuoti laiką ir jėgas į asmeninio prekės ženklo kūrimą? Apie tai kalbės Dominyka Venciūtė, socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja.

Rokas Milevičius, profesionalus buriuotojas ir pirmasis lietuvis dalyvavęs prestižinėse Volvo Ocean Race varžybose. Su olandų vadovaujama Brunel komanda jis užėmė antrą vietą. Rokas pasidalins patirtimi, kaip atlaikyti didžiulį fizinį ir psichologinį krūvį.

Įsigykite bilietą šiandien, nes vietų skaičius ribotas! Išankstiniai bilietai specialia kaina – iki liepos 15 dienos.

Projekto organizatorius – Lietuvos olimpinis fondas

DAUGIAU