Lukiškių kalėjimas 2.0 – Golden Parazyth

Lukiškių kalėjimas 2.0 – Golden Parazyth

„Golden Parazyth“ Lukiškių kalėjime!

„Golden Parazyth“ grįžta į sceną su naujais garsais. Jau seniai buvo laikas – po ilgos pertraukos tai bus pirmasis „Golden Parazyth“ gyvas pasirodymas Vilniuje. Pirmas toks šiais pandemijos metais. Laukimas, jaudulys ir džiaugsmas. Grupė, kuri eina tiesiai į širdį ir ją užpildo savo tekstų ir garsų šiluma. Skambės sena ir nauja kūryba, prie kurios Giedrius dirbo ištisus metus, o tamsą neišvengiamai keis ritmas ir šviesa. Lukiškių kalėjimo tvirtovėje bus daug judesio, laisvo ir prasmingo šokio bei bendrumo.

Šį koncertą pristato „Bushmills Live“ ir ačiū jiems už tai. Mūsų laukia labai gražus koncertas. Ateiti vienam tikrai nebus baisu.

Vartai: 18 val.
Apšildanti grupė: tbc

Golden Parazyth: 20:15 val.

https://www.facebook.com/GoldenParazyth
https://www.instagram.com/goldenparazyth

Galimybių pasas

Galimybių pasą vis dar galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato. Gera žinia – atlikti testą galite Lukiškių kalėjime dar concerto dieną.

https://gpasas.lt

 

Vartai atidaromi: 18:00
Pertraukos: yra
Apšildančios grupės: TBC
Amžiaus cenzas: Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Nuolaidos: netaikomos

Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato. Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą gali atlikti greitąjį antigeno testą iš nosies landų Lukiškių kalėjime koncerto dieną.

https://gpasas.lt

DAUGIAU