LVSO | GET IT!

LVSO | GET IT!

A. Koppel. Tokata vibrofonui ir marimbai

D. Lang. „Press Release“ solo fagotui

S. Reich. „Nagoya Marimbas“

J. Psathas. „Planet Damnation“ solo timpanams su įrašu

G. Koshinski. „Get It!“ fagotui ir mušamiesiems

A. Gerassimez . „Asventuras“ solo mažajam būgneliui

A. Pärt. „Spiegel im Spiegel“ marimbai, vibrafonui, timpanams ir varpeliui (Pavel Giunter aranž.)

Th. Burkali. „TraInspOrt“, trio fagotui ir dviem perkusininkams

E. Séjourné. „Losa“ vibrafonui ir marimbai

Pavel Giunter, mušamieji

Sigitas Gailius, mušamieji

Andrius Puplauskis, fagotas

Nepralenkiamas mušamųjų duetas, perkusijos virtuozai Pavelas Giunteris ir Sigitas Gailius bei vienu geriausių fagotininkų Lietuvoje tituluojamas Andrius Puplauskis, šį vakarą kviečia į mušamųjų ir fagoto fiestą „Get It!“. Koncerte skambės šiuolaikinių kompozitorių kūriniai – nuo vieno žymiausių XX a. minimalistų Stevo Reicho (g. 1936) „Nagojos marimbų“ dueto iki garsiausios filosofinės Arvo Pärto (g. 1935) kompozicijos „Spiegel im Spiegel“, P. Giunterio specialiai aranžuotos mušamiesiems. Gyvenimo tėkmės energija, skirtingos emocijos ir įdomiausi viražai – visa tai Jūsų laukia virtuoziško P. Giunterio, S. Gailiaus ir A. Puplauskio trio koncerte.

Vienas ryškiausių Lietuvos perkusininkų, ansamblio „Giunter Percussion“ vadovas ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro artistas – taip pristatomas charizmatiškasis mušamųjų virtuozas Pavelas Giunteris. Atlikėjas nuolat dalyvauja klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniu simfoniniais orkestrais, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, įvairiais kameriniais ansambliais ir solistais bei atlieka klasikinę, moderniąją, world ir jazz muziką. Kaip solistas, dalyvauja muzikos festivaliuose Latvijoje, Lenkijoje, Danijoje, Baltarusijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Serbijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitur. P. Giunteriui dedikuoti daugelis lietuvių autorių mušamiesiems parašytų kūrinių.

Sigitas Gailius – P. Giunterio kolega ne tik šiame koncerte, bet ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro mušamųjų grupėje bei ansamblyje „Giunter Percussion“. Nuo studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pradžios muzikantas aktyviai įsiliejo į perkusininkų muzikinę veiklą. 2007 m. stažavosi pas profesorę marimbininkę Lindą Maxey (JAV) bei laimėjo jos vardo konkursą – stipendiją Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2011 m. S. Gailius tapo tarptautinio Antonio Santangelo marimbininkų konkurso Italijoje bei tarptautinio perkusininkų konkurso Ukmergėje laureatu.

Muzikantas nuolat dalyvauja festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 2016 m. yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos perkusijos klasės lektorius.

Fagotininkas Andrius Puplauskis yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, kaip solistas koncertuoja su įvairiais orkestrais, rengia solinius rečitalius, su kameriniais ansambliais groja Lietuvoje ir užsienyje. A. Puplauskio repertuaras itin platus – nuo barokinės, klasikinės iki šiuolaikinės, pop, džiazo, elektroninės muzikos ar net savo kūrybos improvizacijų elektriniu fagotu. 2009 m. A. Puplauskis išleido pirmąją Lietuvoje solinę fagoto muzikos kompaktinę plokštelę „Fagotas lietuviškai“, kurioje surinkti geriausi lietuviški fagoto muzikos pavyzdžiai. A. Puplauskis yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro fagotų grupės koncertmeisteris, Šv. Kristupo pučiamųjų kvinteto, ansamblio „AR‘s Musica“ narys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas – http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.

DAUGIAU