LVSO I KONCERTAS VISAI ŠEIMAI „KALĖDINĖS GIESMĖS“

LVSO I KONCERTAS VISAI ŠEIMAI „KALĖDINĖS GIESMĖS“

 

LVSO I KONCERTAS VISAI ŠEIMAI „KALĖDINĖS GIESMĖS“ nukeltas iš gegužės 16 d., 12 val. į gruodžio 21 d., 18:30 val., perkeltas į gruodžio 13 d., 12 val. Bilietai galios tie patys arba juos galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gruodžio 13 d.

 

Programoje Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai chorui bei gražiausios kalėdinės giesmės.

 

Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai

 

Gražia tradicija tapęs chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ koncertas visai šeimai „Kalėdinės giesmės“ – artėjančių gražiausių metų švenčių pranašas. „Liepaitės“ – ne tik ilgametes tradicijas turintis choras ir muzikos mokykla, tai gyvenimo būdas bei savitos šviesios ir teigiamos gerumo dvasios kupinas bendravimas. 1964 m. įkurtas mergaičių choras dėl savo meninės koncertinės raiškos labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų. Jų atliekama muzika – tai jaukus jaunųjų atlikėjų bendravimas su žiūrovais. Koncertas „Kalėdinės giesmės“ atneš šventinę šilumą, apgaubs muzikos jaukumu ir privers patikėti, kad stebuklų būna…

 

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

 

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

 

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas – http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.

DAUGIAU