LVSO vasaros festivalis „MIUZIKLŲ VAKARAS“

LVSO vasaros festivalis „MIUZIKLŲ VAKARAS“

Programoje gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų „Operos fantomas“, „Vargdieniai“, „Paryžiaus katedra“, „Mulen Ružas“, „Katės“, „Kabaretas“ ir kitų.

Evelina Sašenko, Povilas Meškėla, Jeronimas Milius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Antrąjį LVSO vasaros festivalio vakarą scenoje karaliaus legendinių miuziklų melodijos. „Operos fantomas“, „Paryžiaus katedra“, „Mulen Ružas“, „Kabaretas“ – tai tik dalis žymiausių visų laikų miuziklų, kurių gražiausius kūrinius Jums šį vakarą paruošė maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras.

Kartu su orkestru įspūdingais miuziklų siužetų keliais šį vakarą Jus ves net trys talentingi solistai. Žavingoji Evelina Sašenko Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė džiazo vokalą. Per savo karjerą dainininkė yra sėkmingai dalyvavusi daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių bei projektų, tokių kaip „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“ ir „All that Cabaret“. Šį vakarą jos partneriai scenoje – charizmatiškieji rokeriai Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius. P. Meškėla – ne tik buvęs legendinių roko grupių „Katedra“ ir „Rojaus tūzai“ lyderis, bet ir daugybės lietuviškų miuziklų pastatymų, tokių kaip „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Velnio nuotaka“, „Paryžiaus katedra“ ir kt., pagrindinis solistas. Jo mokinys buvęs roko grupės „Soul Stealers“ vokalistas J. Milius pastaruoju metu atsidėjo solinei karjerai. Jis yra vienas ryškiausių Lietuvos muzikinio teatro atlikėjų. Dainininkas sukūrė pagrindinį vaidmenį didžiulio pasisekimo sulaukusioje L. Vilkončiaus roko operoje „Eglė“, žiūrovų pamėgtuose miuzikluose „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Grafas Montekristas“, „Karmen“ ir daugybėje kitų. Šie trys žavūs solistai šiltas emocijas scenoje Jums dovanos kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

STOVIMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

DAUGIAU