MAIMUNA su simfoniniu orkestru

MAIMUNA su simfoniniu orkestru

Pasaulio pop klasikos Princesė MAIMUNA ir Didysis Simfoninis Baltarusijos Respublikos Orkestras Prie Akademinio muzikinio teatro lapkričio 22-ąją pasirodys Vilniuje!

Lapkričio 22-ąją, o tai jau labai greitai, Vilniuje, puikiuose Kongresų Rūmuose, 19 val. prasidės unikalus muzikinis koncertas – šou, kuriam lygių Lietuvoje nebuvo jau labai daug metų!

Pirmą kartą istorijoje savo meną, talentą, charizmą demonstruos Viena žinomiausių pasaulio smuikininkių, „pop klasikos“ ir „neo klasikos“ stilių muzikos atlikėjų smuiku virtuozė, žavingoji ir nepakartojama Maimuna (Svazilend)! Ir ne viena, o kartu su pačiu svarbiausiu, pagrindiniu, aukšto profesionalumo lygio orkestru – Valstybiniu simfoniniu Baltarusijos Respublikos orkestru! Iš kur toks ryšys? Papasakosime – nepatikėsite!

Gimusi paties Karaliaus šeimoje (!!!), Maimuna, žinoma, gavo patį geriausią Europos išsilavinimą, taip pat ir muzikinį!

Dar daugiau, jos talentas taip sužavėjo Londono Karališkojo meno koledžo dėstytojus, kad jai iš karto po baigimo buvo ruošiama smuiko dėstytojos vieta!

Tačiau nepriekaištinga išvaizda (Maimuna dar yra ir pasaulyje pripažintas modelis(!)), nesibaigiantis skleidžiamos energetikos srautas ir stulbinantis atlikimo meistriškumas bei fantazija atvėrė jai kelius į pasaulio muzikos scenas!

Phil Collins, Sting, Jose Carreras, Elton John, Anna Netrebko, Valerij Gergiev, David Gilmour iš Pink Floyd ir daug kitų su susižavėjimu atsiliepė apie Maimuną  bei kvietė ją į savo žvaigždžių kolektyvus!

Tačiau… nepamirškime, jog ji – tikroji Princesė! Maimuna visada rinkosi nepriklausomybę! Iki tol, kol po vieno festivalio Jamaikoje, kur įsimylėjusi publika ilgai neišleido Artistės ir jos grupės po koncerto, užkulisiuose, per after-party ji susipažino su simpatišku jaunuoliu – verslininku, kuris, pasirodė… yra lietuvis, gyvenantis Baltarusijoje… Tiksliau – Baltarusijos pilietis, turintis  lietuviškas šaknis.

Maimunos likimas apsivertė aukštyn kojomis – iš savo Londono, Paryžiaus, Ciuricho ištaigingų apartamentų ir Karališkųjų savo tėvo rūmų ji persikraustė į mūsų kaimyninę Baltarusijos Respubliką, kur susirado laimė, ramybę, šeimą: vyrą ir 2 vaikus, o taip pat naująjį įkvėpimą savo kūrybai!

Daug Artistų ir Orkestrų iš karto pradėjo siūlyti Maimunai savo bendradarbiavimą, tačiau išrankioji smuikininkė išsirinko tik vieną – patį geriausią. Ir nuostabiausi šio Orketsro muzikantai 50 (!) žmonių, akomponuos Maimunai šį jaukų vakarą, lapkričio 22-ąją, svetingoje Vilniaus Kongresų Rūmų scenoje!

Gerbiamieji puikiosios, gyvosios muzikos gerbėjai – patikėkite, šis vakaras visiems laikams liks Jūsų širdyje ir atmintyje! Užburiantis šou, „visų laikų“ nuostabiausioji muzika – mylimiausi, genialiai atliekami pasaulio šliageriai – Jūsų puikiosios nuotaikos ir optimizmo garantas visai ilgai žiemai ir ne tik…! Po koncerto Artistė su malonumu dovanos autografus, ir, tikėtina, kad daug kam teks garbė ir nusifotografuoti su pačia Maimuną!

Bilietai į Vienintelį Maimunos ir Puikaus Orkestro koncertą
lapkričio 22-ąją 19 val. Vilniaus Kongresų Rūmų (Vilniaus g. 6) scenoje
parduodami visose
Bilietai.lt kasose
ir jų kaina, iki lapkričio 20-osios įskaitytinai, tik 10 Eurų!

 

Bet kokia informacija apie koncertą ir bendradarbiavimą

bei bilietų užsakymas telefonu:

+37060464444

 

 

 

1

DAUGIAU