MALBEK & SUZANA

MALBEK & SUZANA

Pranešame, kad renginys MALBEK & SUZANA yra perkeliamas iš kovo 25 d. į gegužės 17 d.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki balandžio 7 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Jautrumo epogėjus pagal romantišką electro-pop – Мальбэк – viena iš ryškiausių šiuolaikinių Rusijos grupių.
Atlikėjų kuriama muzika prilygsta širdžių suokalbiui triukšmingoje vakarinėje atmosferoje. Antrame savo albume „Плакса’’ grupė tęsia šią istoriją. Eklektiškas miksas nukelia klausytoją į banguotuosius 70-uosius, po to į balkanų šokius lauke, o po trumpo įkvėpimo – tiesiai į pankų koncerto vidurį. Tuo pat metu, intymus šnabždesys tampa tikra isterija, o asmeninės abiejų problemos kyla pasauliniu mastu…
Prie albumo kūrimo, ne tik savo vokaliniais sugebėjimais, prisidėjo Suzanna (Сюзанна) bei buvusi grupės „Озера“ narė Lisa Gromova.
Išgirsti ir pajausti Мальбэк & Сюзанна sąjungos muziką galėsi jau kovo 25 d. klube Malibu Disco.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:30
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU