Maneskin – Loud Kids Tour Gets Louder 22-23

Maneskin – Loud Kids Tour Gets Louder 22-23

Pasaulinis muzikos fenomenas „Måneskin“ kitą pavasarį koncertuos Rygoje!

2023 m. gegužės 18 d. „Eurovizijos“ nugalėtojai ir pasaulinis muzikos fenomenas italų grupė „Måneskin“ koncertuos Rygos „Arēna Rīga“, rengdama savo pirmąjį pasaulinį turą „Loud Kids“.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, dėl skirtingų covid-19 viruso suvaldymo taisyklių kiekvienoje Europos šalyje grupė turėjo atidėti šio pavasario koncertinį turą, į kurį buvo įtrauktas ir kovo 14 d. pasirodymas Rygoje.

Atidėjimas yra puiki žinia tiems, kurie nespėjo įsigyti bilietų per didžiulį ažiotažą praėjusį rudenį, nes dabar bus parduodama dar daugiau papildomų bilietų. Primename, kad rugsėjo 30 d. visi tuo metu buvę bilietai buvo išpirkti per 3 valandas!

Tiems, kurie jau turi bilietus, nieko daryti nereikia, nes anksčiau įsigyti bilietai galioja ir naujai datai.

„Mes taip džiaugiamės galėdami pagaliau pranešti, kad mūsų turas „Loud Kids“ tapo daug garsesnis, tikrai visame pasaulyje!! „Loud Kids“ turas tapo dar garsesnis ir iš tikrųjų įvyks mūsų pirmasis pagrindinis turas JAV. Dėl paklausos buvo atnaujintos visos mūsų perkeltos Europos turo datos + pridėjome keletą naujų datų visiems, kurie praleido progą įsigyti bilietus.

Žinoma, labai sunku skelbti apie pasirodymus, kol Ukrainoje vyksta siaubingas karas ir kenčia nekalti žmonės. Esame sugniuždyti dėl Ukrainos žmonių ir solidarizuojamės su jais. O dėl valdžioje esančių žmonių sprendimų, kurie turi įtakos daugybės nekaltų žmonių gyvenimams, savo planuotų koncertų Rusijoje nebedarysime. Dabar ir visada turime visi kartu pasisakyti už taiką“.

„Måneskin“ tapo pirmąja italų roko grupe, kurios 2 dainos pateko į Jungtinės Karalystės singlų topo dešimtuką, ir tik antrąja grupe per visą „Eurovizijos“ istoriją, patekusia į „Billboard Global 200 Excl. U.S.“ topą. Su 7 deimantiniais diskais, 161 platininiu ir 37 auksiniais diskais, milijonais transliacijų ir peržiūrų bei peržiūrų tokiose platformose kaip „Spotify“, „iTunes“, „YouTube“, „Deezer“ ir kt. italų rokeriai įtvirtino savo pasaulinį statusą didžiausiose pasaulio muzikos rinkose.

Grupė, kuri po tiek metų trukusios pertraukos įrodė, kad „Eurovizijos“ kontekste vėl galima kalbėti ne tik apie laikiną blykstelėjimą, bet ir apie pasaulinį šlovės žygį. Be to, tokį pripažinimą pasiekė ne klasikinio popso, o roko grupė. O dabar jie pasirodys Rygoje!

Grupė „Måneskin“ oficialiai susikūrė 2016 m., nors kai kurie grupės nariai buvo žinomi dar vidurinėje mokykloje. Vokalistas Damiano, bosistė Viktorija, gitaristas Thomas ir būgnininkas Ethanas susipažino ir pusiau danų kilmės Viktorijos siūlymu pasirinko pavadinimą „Måneskin“  arba „mėnulio šviesa“ danų kalba.

Jų skambesiui būdingas muzikos įtakų derinys: rokenrolo, repo/hiphopo, regio, funky ir popmuzikos mišinys, kurį jungia sielvartingas pagrindinio vokalisto Damiano balsas.

Muzikinę karjerą jie pradėjo kaip gatvės muzikantai, grodami Romos gatvėse, kol 2017 m. pateko į 11-ąjį itališkąjį talentų šou „X Factor“ sezoną. Rezultatas – 2-oji vieta ir pirmasis rimtas koncertinis turas, kuriame, nepaisant dar jauno amžiaus ir nedidelės patirties, pasirodė labai įtikinamai. Šou metu išleistas jų debiutinis singlas „Chosen“ galėjo pasigirti keliais milijonais transliacijų ir peržiūrų ir buvo paskelbtas kaip dvigubai platininis. To paties pavadinimo debiutinis EP, išleistas 2017 m. gruodį, vos po dviejų mėnesių buvo paskelbtas platininiu.

Visos jų pirmojo 21 dienos pavasario turo (2018 m. vasaris / balandis) datos buvo išpirktos per kelias valandas.

Kiek anksčiau, 2018 m. kovą, buvo išleistas singlas „Morirò da Re“ (tris kartus platininis), o po jo – „Torna a Casa“ (penkis kartus platininis). Šie kūriniai atvėrė kelią naujam, visiškai „Måneskin“  parašytam LP albumui „Il Ballo Della Vita“, kuris buvo išleistas 2018 m. spalio 26 d. Įrašas debiutavo pirmoje vietoje FIMI/Gfk tope, o keturi singlai pelnė vietą pirmajame dešimtuke ir, nepraėjus nė dviem valandoms po išleidimo, pasiekė pirmąją vietą „iTunes“ topuose, o praėjus vos dienai po išleidimo tapo nr. 1  „Spotify“ TOP 50 ir pasiekė 1 mln. transliacijų per mažiau nei parą. Italų grupei tai negirdėtas dalykas!

Paskatinti albumo sėkmės, 2019 m. „Måneskin“  leidžiasi į „Il Ballo Della Vita“ koncertinį turą po Europą, kuris, be gimtosios Italijos, apima Ispanijos, Prancūzijos, Belgijos, Šveicarijos, Vokietijos ir net Jungtinės Karalystės miestus. Iš viso 2019 m. grupė surengė daugiau nei 70 išparduotų koncertų.

Nuo 2019 m. pabaigos iki 2020 m. pavasario grupė gyveno Londone, kur dirbo prie savo muzikos stiliaus ir naujų kūrinių. Dėl to 2021 m. kovo viduryje pasirodė antroji LP plokštelė pavadinimu „Teatro d’ira: Vol. I“, kuri ir vėl tampa platinine.

O štai 2021 m. kovo pradžioje su dabar jau gerai žinomu hitu „Zitti e Buoni“  „Måneskin” laimi Sanremo muzikos festivalį, o praėjusių metų gegužę triumfuoja „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Praėjusių metų liepą išleistas hito „I Wanna Be Your Slave“ vaizdo klipas vos per 24 valandas surinko milžiniškus 6,7 mln. peržiūrų ir tapo žiūrimiausiu muzikiniu vaizdo klipu 67 pasaulio šalyse.

Praėjęs ruduo grupei buvo itin darbingas.

Rugsėjį „Måneskin“  kartu su tokiomis žvaigždėmis kaip Edas Sheeranas, Eltonas Johnas, „Black Eyed Peas“, „Doja Cat“ ir eilė kitų buvo pakviesti į Paryžių, koncertuoti projekte „Global Citizens Live“. Vėliau jie buvo Jimmy Fallono, Ellen DeGeneres televizijos laidų svečiai, koncertavo MTV Europos apdovanojimuose (laimėjo „Geriausio roko grupės pasirodymo nominaciją), Las Vegase palaikė „Rolling Stones“ ir surengė visiškai išparduotus koncertus JAV ir Jungtinėje Karalystėje.

O dabar pagaliau kitų metų pavasarį turėsime galimybę išvysti jų nuostabiai energingą šou Rygoje!

1

DAUGIAU