MANGO 20-mečio koncertas | Vilnius

MANGO 20-mečio koncertas | Vilnius

Spalio 8 d. grupė „Mango“ kviečia į Compensą Vilniuje! 20-mečio koncerte „Vėl kartu! Jūsų laukia geriausios visų laikų dainos, specialiai šiam šou sukurta choreografija ir vaizdo projekcijos, susitikimas su pirmojo grupės sąstato nare Viktorija.

Dainininkė sako iki šiol sulaukianti sostinėje gyvenančių gerbėjų, nepatekusių į grupės šou kituose miestuose,  žinučių: „Norime padovanoti vilniečiams galimybę išgirsti ir pamatyti tai, dėl ko kilnojasi arenų, koncertų salių stogai.“

Tai vienintelis „Mango“ pasirodymas Vilniuje, kuriame bus pristatyta ir naujausia grupės daina!  Iš anksto informuojame, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.
http://bit.ly/vel-kartu

*Į koncertą “MANGO 20-mečio koncertas | Vilnius”, vyksiantį 2021 m. spalio 8 d. 20 val. COMPENSA koncertų salėje galioja bilietai, įsigyti į 2020d. kovo 14d., lapkričio 7d. ir 2021m. balandžio 2d. koncertus. Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys COVID-19 viruso valdymo nutarimų ar kitų teisės aktų nurodymai.

_______________

Turime įspėti, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU