Martynas Levickis & ”Mikroorkéstra”: ”Keturi metų laikai”

Martynas Levickis & ”Mikroorkéstra”: ”Keturi metų laikai”

07.11. Martynas Levickis & Mikroorkéstra: „Keturi metų laikai“ | Vilnius

Akordeono virtuozas Martynas Levickis kviečia į savo naujausio albumo „Vivaldi: The Four Seasons“ pristatymo koncertą!

Išskirtiniame vasaros pasirodyme Vilniaus universiteto Didžiajame kieme jau liepos 11 dieną nuskambės pirmoji pasaulyje legendinio kompozitoriaus Antonio Vivaldi kūrinio „Keturi metų laikai“ aranžuotė klavišiniam akordeonui ir styginiam orkestrui.

Vilniaus širdyje, koncerte po atviru dangumi, talentingasis Martynas Levickis kartu su kameriniu ansambliu Mikroorkéstra pirmą kartą po ilgos pertraukos gyvai atliks visas keturias „Metų laikų“ dalis ir pristatys prieš pusmetį išleistą albumą. Pasirodymo svečių laukia ir daugiau vasariškų muzikinių siurprizų, kuriuos klausytojams ruošia jaunatviškas muzikantų kolektyvas.

„Esu be galo išsiilgęs susitikimų su savo klausytojais, todėl koncertas Vilniuje bus muzikos triumfas ir šventė mums visiems!”, – sako Martynas Levickis. „Vivaldi „Keturi metai laikai“ – man asmeniškai labai svarbus kūrinys, todėl džiaugiuosi, kad Vilniuje, ypatingoje vietoje, skambės ši nemirtinga muzika.“

Interpretuodamas šį kūrinį Martynas Levickis akrobatiškai laviruoja tarp istorinio palikimo ir jaunatviško polėkio ir per savo kūrybą mums pristato gaivališką ir dinamišką besikeičiančių gamtos ciklų muzikinį paveikslą.

Albumas „Vivaldi: The Four Seasons“ išleistas vinilo plokštele, CD ir skaitmeniniu formatu visose muzikos platformose.
 

Tai yra renginys, kuriame gali dalyvauti tik Galimybių pasą turintys žmonės, t.y. pasiskiepiję, šia liga persirgę arba gavę neigiamą tyrimo rezultatą.

Kaip įsigyti Galimybių paso QR kodą sužinokite čia: https://bit.ly/2RfOZiZ

1

DAUGIAU