Masters of Calm 2022

Masters of Calm 2022

 

Masters of Calm – sveikatingumo, aktyvaus sąmoningumo mokymų ir patyrimų stovykla – vasaros festivalis! 

2022 m. festivalis kviečia Tave! 11-tasis festivalis vyks. liepos 29 – rugpjūčio 7 dienomis, Asvejos regioninio parko pušyno apsuptyje, kur įsikūrusi poilsio ir patyrimų erdvė – Auksinė giria

Patyrimai subalansuoti šeimoms, poroms, draugams ir tiems, kurie mėgsta nuotykius patirti vieni. Prisijunk jei nori praplėsti savo bendraminčių ratą ir savo kasdienybę pripildyti naujais patyrimais!

Tai tavo nesibaigiančios sielos atostogos, kur viskas įskaičiuota:

  • gardus maistas 3 kartus per dieną (subalansuotas vegetarams ir veganams bei visiems kuriems rūpi sveika gyvensena)

  • turininga programa nuo ankstyvo ryto iki vakaro – paskaitos, praktiniai užsiėmimai, įvairios kūrybinės dirbtuvės, patyrimai, vakariniai koncertai ir kasdienybe praskaidrinantys paišdykavimai bei bendrystė. 

  • tavo pasirinktas pilnavertiško poilsio ritmas Asvejos regioninio parko gamtos apsuptyje!

Dėl apgyvendinimo teiraukitės +370 620 998 88, El. paštas: [email protected]

Į festivalį gali atvažiuoti 3, 5 arba visas 10 dienų ir mėgautis nerūpestinga gamtos ramybe, nekasdieniška rutina kurioje pilna nuotykių ir atradimų!

Svarbu! Šis pasiūlymas galioja iki 2021 m. rugsėjo 1 d. Festivalis blaivus, o dalyvių skaičius ribotas. Susiplanuokite savo atostogas dabar!

Kodėl verta bilietus įsigyti dabar? Bilietų brangimas prasidės 2022 sausį. Planuojantys iš anksto turės daugiau kišenpinigių papildomiems festivalio malonumams: kavinės gardėsiams, spa procedūroms, turgelio gėrybėms ir mokamoms ultra turbo pramogoms festivalyje!

Turi klausimų? O gal nori prisijungti prie festivalio komandos, prekiauti, dalintis savo patirtimi, pasiūlyti partnerystę rašyk [email protected] arba skambink Viktorijai: +37060432131.

Sek naujienas: www.mastersofcalm.lt

Tiesiog prisijunk ir visas naujienas sužinok pirmas – Facebook

Savo nuotykį tęsk visus metus mūsų festivalio gyvenimo būdo grupėje: https://www.facebook.com/groups/mocgyvenimobudas

Arba pasidairyk po mūsų festivalio vaizdo galeriją: Instagram ar Youtube

 

1

DAUGIAU