MegaDiskoteka – podnimaem: Ruki Vverh! Volkova (t.A.T.u.)! Revolvers!

MegaDiskoteka – podnimaem: Ruki Vverh! Volkova (t.A.T.u.)! Revolvers!

Dėmesio! Bilietai brangs lapkričio 12 d.

MegaDiskoteka- podnimaem:Ruki Vverh! Volkova(t.A.T.u.)!Revolvers!

Gruodžio pirmą dieną , šeštadienį –Vilniaus Pramogų Arena pavers  didžiausia šokių ir muzikos aikštele Lietuvoje. Net Trys Legendos kvies kartu pasitikti pirmą žiemos dieną  įspūdingiausiame, analogų neturinčiame metų renginyje.

Šio renginio negalime vadinti tiesiog koncertu,tai didžiulis ir ryškus šou, kurį ilgai prisimins kiekvienas lankytojas. Be visų mėgstamos muzikos, koncertas pradžiugins ir neįprastu vaizdiniu įforminimu. Pirotechnikos efektai, vaizdo instaliacijos, sceniniai triukai, efektingas lazerių šou… Prie viso to dar pridėkite puikų garsą ir nuostabias dekoracijas.

Lietuvoje tikriausiai nerasite melomanų, kurie nebūtų girdėję „Ruki Vverh“ dainų. Milijonus širdžių užkariave  šiemet tikisi surinkti rekordinį gerbėjų skaičių, o tam tinkamiausia vieta – „Pramogų arena“. Auksiniais tapusius Mega Hitus : „18 мне уже!“,  „Студент“, „Чужые губы“, „Ая яй девчонка „  galėsime gyvai išgirsti jau pirmąją žiemos dieną!

“Забирай меня скорей, увози за сто морей
  И целуй меня везде, 18 мне уже
  Забирай меня скорей, увози за сто морей
  И целуй меня везде, я ведь взрослая уже…”

Taip! Šią dainą išgirsime gyvai jau pirmąją žiemos dieną  sausakimšoje Pramogų arėnoje.

Julija Volkova (ex t.A.T.u.)
Julija VolkovaRusijos pop muzikos ikona, kuri gerai žinoma ir Lietuvos publikai ,buvusio dueto t.A.T.u. narė (1999-2011 m.). 2003 metais su daina „Ne ver’, ne bojsia“ dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurse, kuriame užėmė 3 vietą. 2011 m. birželį Julija pradėjo solinę karjerą, tuo pat metu pasirašė sutartį su įrašų kompanija „Gala Records“. Tų pačių metų spalio mėnesį išleido debiutinį singlą „All Because of You“.

t. A.T. u.skandalingasis Rusijos merginų pop muzikos  duetas , kurį sudarė Lena Katina ir Julija Volkova  .Tai Žymaus rusų prodiuserio Ivano Šapavalovo prodiusuojama grupė, paslaptingu pavadinimu „t.A.T.u“, atsirado labai netikėtai, o besibučiuojančios lietuje jaunos merginos pakerėjo bei sukrėtė visuomenę. Daina, skandalingu pavadinimu ir šokiruojančiu vaizdo klipu „Ja sašla s ūma“ („Aš išėjau iš proto“) 2000 metų spalio mėnesį kaip viesulas įsiveržė į Rusijos, Ukrainos, Lenkijos, o vėliau ir kitų Europos šalių radijo topus. 2001 m. grupė „t.A.T.u“ pasirašė sutartį su „Universal Music Russia“, didžiausios pasaulyje įrašų kompanijos „Universal“ padaliniu Rusijoje, ir išleido debiutinį albumą „200 km/h in the Wrong Lane“. Jis sulaukė itin didelio susidomėjimo ir metų pabaigoje buvo paskelbtas geriausiai parduotu albumu Rusijoje. 2002 m. pasirodo pakartotinis šio albumo leidimas ir angliškoji versija, kuri įrašoma Didžiojoje Britanijoje, bendradarbiaujant su žymiuoju prodiuseriu Trevor Horn bei F.A.F./ Cap Com Productions, dirbusiais su tokiais garsiais atlikėjais kaip „Moby“, Sonique ir „Rammstein“. Pirmas singlas iš angliškojo albumo „All The Things She Said“ net sugeba pakilti į Didžiosios Britanijos Top 40 viršūnę, debiutuodamas 15-oje vietoje.

Grupė Revolvers – Viena ryškiausių 90/00 -ųjų  Rusijos Pop, šokių muzikos atstovų . Grupės lideris Aleksej Elistratov ne tik gerai žinomas dainininkas, bet ir aktorius ,dailininkas, kompozitorius. Milijonai gerbėjų iš pirmų akordų atpažintų dainų «Ты у меня одна» https://www.youtube.com/watch?v=Jh6oR1a38X0  už kurią pelnė prestižinius  “Песня года “( Metų daina) bei “Золотой граммофон”( Zolotoj Grammofon).

Taipogi gavo apdovanojimus apdovanojimą už savo hitus  „Котенок ” , https://www.youtube.com/watch?v=BK49fnKU4vk

Bei  kultinė  daina tapusi  “Не уходи”  https://www.youtube.com/watch?v=8nGlyN2w_HM

Šios dainos yra tapusios Revolvers vizitine kortele visame pasaulyje ir apskritai šios dainos tapo ruškosios pop muzikos simboliais. Pats Grupės  vokalistas neslepia, jog didžiausią jo gerbėjų dalį sudaro dailiosios lyties atstovės, todėl beveik visos jo dainos ir yra joms skirtos.

Gruodžio 1d . mes trenksmu vienam vakarui  grįžtame į 90x/ 00x metus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Dėmesio! Bilietai brangs lapkričio 12 d.

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:45
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU