Meilė klysta

Meilė klysta

MEILĖ KLYSTA

„Kodėl Tristano ir Izoldos istorija žmonėms vis dar įdomi? Ji buvo kartojama beveik tūkstantį metų. Laikui bėgant pasakojimo detalės keitėsi. Girdėjome begalės skirtingų versijų. Daugelis žmonių pasakytų, kad tai – nuostabiausia meilės istorija! Tačiau kodėl? Žinoma, joje nestinga jaudulio, dramos, meilės, geismo, gėdos, mirties ir drakonų, tačiau, manyčiau, kad tikroji priežastis yra meilės atsitiktinumas. Tristano ir Izoldos meilė prasideda netyčia – jie išgeria meilės eliksyrą. Tai tampa kone laboratoriniu meilės eksperimentu, kuriame pranyksta meilei būdingas jaudulys, sumišimas, nusivylimas, kaltės jausmas. Pagalvojau, kad galėčiau sužinoti daugiau apie meilę, jei šią istoriją patyrinėčiau muzikos kūrinyje, surinkdamas įvairias detales iš daugybės Tristano ir Izoldos meilės istorijos perpasakojimų ir sugretindamas juos su kur kas modernesniais, mūsų laikams artimesniais tekstais.“ (David Lang)

Garsiąją meilės istoriją muzikos kalba pasakos „Melos“ – naujosios vokalinės muzikos kolektyvas, atliekantis menines programas įvairiomis sudėtimis – nuo dainavimo solo iki chorinio skambesio. Kolektyvas bendradarbiauja su įvairių sričių menininkais bei pats nuolat inicijuoja kūrybinius projektus. Atlikėjos yra dirbusios su choreografe Giedre Jankauskiene, teatro režisiere Saule Degutyte, saksofonininkais-improvizatoriais Katarsis4, garso menininkais Artūru Bumšteinu ir Gyčiu Bertuliu, Jacob Kirkegaard, Klaus Lang, Nathan Jaes Dearden, Monika Szpyrka, Rita Mačiliūnaite, Dominyku Digimu ir daugeliu kitų. Koncertavusios kartu su violončelinininkų ansambliu CELLO CLUB, Anton Lukoszevieze. Kolektyvas išleidęs keturis albumus, kuriuose skamba lietuvių kompozitorių kūriniai, didžiąja dalimi sukurti kolektyvo užsakymu.

Balandžio 3 d. 18 val. Tytuvėnų vienuolyno refektorinė salė
MEILĖ KLYSTA

NAUJOSIOS VOKALINĖS MUZIKOS KOLEKTYVAS „MELOS“

Meno vadovė JUTA PRANULYTĖ

Muzikos vadovė KAROLINA RAMONĖ
 

Rėmėjai:
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Šiaulių miesto savivaldybė
UAB „Verslavita“

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą);
– perkant 10 bilietų ir daugiau.

DAUGIAU