MERŪNAS – MUZIKA LIETUVAI PAPILDOMAS KONCERTAS

MERŪNAS – MUZIKA LIETUVAI PAPILDOMAS KONCERTAS

Merūnas „Muzika-Lietuvai“ turas tęsiasi

Geriausios dainos ir naujo albumo pristatymas!

Merūnas tęsia savo naujojo albumo „Muzika-Lietuvai“ pristatymo  turą. Jis planuoja surengti visą seriją jaukių ir išskirtinių pasirodymų.  „Noriu surengti  kamerinius prasmingus „Muzika-Lietuvai“ koncertus. Jie turės ypatingą aurą, dainuodamas labai mėgstu jausti tamprų ryšį su klausytojais“, – sakė Merūnas.

Vasario mėnesį jis su nauja programa planuoja aplankyti Tauragę, Marijampolę, Panevėžį, Šiaulius ir Telšius. Taip pat surengs kamerinius koncertus Klaipėdoje – Žvejų rūmuose, Kaune – VDU salėje ir Vilniuje –  Šv.Kotrynos bažnyčioje. “Vasarį savo grafike susidėliojau taip, kad galėčiau koncertuoti Lietuvoje. Noriu tęsti “Muzika-Lietuvai” projektą, kol tik bus klausančių, nes išvažiuoti svetur labai nesunku, bet aš nenoriu atitrūkti nuo gimtosios šalies ir jos žmonių”, – sako koncertus Lietuvoje ir užsienyje skrupulingai derinantis ir kartais dėl gimtosios šalies pasiūlymų užsienyje atsisakantis tenoras.

Naujas dainininko albumas „Muzika-Lietuvai“ išleistas rudens pabaigoje, tačiau jo kūriniai jau sulaukė tūkstančių gerbėjų pripažinimo ir įvertinimo. Merūnas nominuotas net keturiose  muzikos apdovanojimų M.A.M.A. kategorijose. Vienas jų – geriausio albumo, už “Muzika –Lietuvai”.

Naujojo albumo dainos „Tas jausmas“ ir „Kitaip mylėti aš nemoku“  ypač pamėgtos klausytojų ir sulaukusios daugybės peržiūrų internete. Anot  Merūno talento  gerbėjų, tai yra tokie kūriniai, kokių jie seniai iš dainininko laukė.

Merūnas prisipažįsta, kad mintį sukurti originalų lietuvišką itin profesionalios ir aukšto lygio popmuzikos albumą ilgai nešiojo širdyje, tačiau  įtemptas operos solisto grafikas užsienio ir Lietuvos scenose ilgus metus jam neleido įgyvendinti šio projekto.

Merūno svajonė pildytis praėjo prieš gerus metus. „Supratau, kad laukti nebėra kaip, priežasčių atidėti, visada galiu surasti, todėl  jei dabar pat nepradėsiu kurti ir įrašinėti būtent LIetuvai skirto, visiškai naujų  lietuviškų kūrinių albumo, tai ir gali likti amžina svajone“, – tada sakė dainininkas.

Drauge su muziką albumui sukūrusiu kompozitoriumi Kipru Mašanausku, Merūnas studijoje dirbo daugybę valandų ir tačiau dabar sako, kad albumas „Muzika-Lietuvai“ buvo vertas paaukotų pasirodymų užsienyje, iš šeimos pavogtų valandų ir itin įtempto gyvenimo ritmo bandant viską suspėti ir viską aprėpti. „Mes su Kipru kėlėm labai aukštus reikalavimus visiems, kurie dirbo su šiuo albumu: muzikantams, tekstų autoriams, įrašų tvarkytojams, tačiau pačius aukščiausius reikalavimus mes kėlėme sau. Ir tik todėl turime geriausią albumą, kokį tik galėjome  sukurti“, – apie „Muzika-Lietuvai“ sako Merūnas.

Informacija: koncertų salė „Saulė“

DAUGIAU