Michailas Labkovskis. Vieša konsultacija

Michailas Labkovskis. Vieša konsultacija

Atnaujinta 2021 08 30
Informuojame, kad renginys “Michailas Labkovskis. Vieša konsultacija”, kuris turėjo įvykti 2020 m. balandžio 30 d., rugsėjo 10 d., 2021 m. kovo 1 d., liepos 6 d. 19:00, rugsėjo 9 d. Vilniuje yra perkeliamas į 2022 metų balandžio 25 d. 19:00.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu data prašome kreiptis el. paštu: 
[email protected] ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki 2021 m. rugsėjo 12 d.

 

“Santykiai poroje: pirmasis susitikimas, santuokų rūmai ir visa kita.” Vieša konsultacija.

Draugai, kiekvieną dieną aš gaunu jūsų laiškus su prašymais paaiškinti, kodėl asmeninis gyvenimas vieniems sekasi gerai, o kitiems tai nėra savaime suprantamas dalykas arba primena nesibaigiančius karo veiksmus. Kodėl pasimatymai neperauga į ilgalaikius santykius, o „būtent to“ žmogaus vis nepavyksta sutikti. Kodėl vieni tuokiasi, o kitiems belieka tenkintis meilužių statusu.

Ką gi, atėjo laikas pasikalbėti:

– Apie tai, kas yra sveiki santykiai poroje – santykiai be isterijų, pavydo, konfliktų bei teisių ir laisvių gynimo. Apie tai, ko reikia tokiems santykiams.

– Apie tai, kaip pagaliau atsisveikinti su mitu „už santykius reikia kovoti“ ir nustoti gelbėti tai, ko išgelbėti neįmanoma.

– Apie tai, kaip nustoti „tobulinti“ save, kad patiktum žmogui, kuris į tave nekreipia jokio dėmesio.

– Apie tai, kodėl po vestuvių santykiai nebeteikia džiaugsmo ir kur dingsta seksas.

Kaip rašė Levas Tolstojus: „Visos laimingos šeimos yra laimingos vienodai, kiekviena nelaiminga šeima yra nelaiminga savaip“.

Susitikime aš atsakysiu į klausimų klausimą – ar mūsų laikais egzistuoja laimingos ir darnios šeimos ir kaip to pasiekti savo sąjungoje.

Pokalbio kryptis ir posūkiai, kaip visada, priklausys nuo jūsų klausimų. Užrašus geriau paruošti iš anksto.

 

1

DAUGIAU