MILLENNIUM 2000 FEST

MILLENNIUM 2000 FEST

Į Lietuvą sugrįžta “MILLENNIUM 2000 Fest”. Žalgirio arenos diskotekoje išvysime Jungtinių Amerikos valstijų superžvaigždę – Darude, legendinį DJ SASH, grupę – Groove Coverage ir atlikėją Sonique. Pirmi 1000 bilietų po 39 eurus.
 
Balandžio 15 dieną Žalgirio arena surengs didžiausią diskoteką Baltijos šalyse. Į “MILLENNIUM 2000 Fest” Pavyko pasikviesti itin gerai žinomas žvaigždes, kurių hitai sukasi aplink 2000-tuosius metus. Renginio organizatoriai planuoja parduoti 10 000 bilietų ir saulaukti dalyvių iš užsienio. Bilietai bus platinami ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Šią dieną Žalgirio arenos pagrindinė erdvė pavirs didžiulu naktiniu klubu. Čia bus sumontuota 8 sunkvežimiai garso aparatūros bei šviesų, o lankytojai pasileis į nepamirštamą kelionę laiku į auksinius 2000-tuosius metus.
Pagrindinė šio vakaro žvaigždė – DARUDE. Europoje ir JAV žinomas didžėjus, dar vadinamas elektroninės šokių muzikos ikona. 43-ejų atlikėjas, kurio tikrasis vardas – Ville Vartanenas, yra vienas populiariausių Suomijos artistų per pastaruosius du dešimtmečius. 1995-aisiais muziką kurti pradėjęs prodiuseris labiausiai išgarsėjo 1999-aisiais – išleidęs kūrinį „Sandstorm“. Šis instrumentinis kūrinys pasiekė „topų“ dešimtukus daugelyje Europos šalių, o jo klipas portale „YouTube“, į kurį buvo įkeltas tik 2009-aisiais, jau peržiūrėtas daugiau nei 143 milijonus kartų. Daugybę muzikos apdovanojimų pelnęs atlikėjas yra surengęs pasirodymus šimtuose klubų ir festivalių visame pasaulyje.
 
Koncerto metu pasirodys ir atlikėjas DJ Sash – tai dešimt metų populiarumo, 17 milijonų parduotų albumų kopijų ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų. Pirmasis jo singlas „Its My Life“ buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir kt..
 
Šio vakaro grupė Groove Coverage – Vokietijos euro – trance/Hands up stiliaus grupė. Šis stilius išsivystė iš kiek anksčiau paplitusios ir išpopuliarėjusios Europos šokių muzikos. Projektą “Groove Coverage” sudaro Dj Novus ir Axel’is Konrad’as. Melanie Munch (geriau žinoma kaip Mell) yra pagrindinė vokalistė, o jai pritaria dainininkė Verena Rehm. Grupė sukūrė daug dainų, kurios išgarsėjo visame pasaulyje, ypač Vokietijoje. Lietuvoje ir visoje Europoje populiariausios ir Žalgirio arenoje skambėsiančios Groove Coverage dainos: “Moonlight shadow”, “Poision”, “God is a girl” ir kt..
 
Dar viena vakaro žvaigždė, kuri po 4 metų pertraukos sugrįžta į Lietuvą – viena geriausių Britanijos didžėjų ir atlikėjų „Sonique“. Ji su tokiais hitais kaip „It Feels So Good“ ir „Sky“ privers pakelti tūkstančius rankų į viršų.
 
Lazerių šou, specialiai šiam vakarui sumontuotos 8 metrų skulptūros ir dar 4 didžėjai „Žalgirio“ areną pavers didžiausia šokių muzikos aikštele. Grįšime į spalvingus 2000-tuosius metus, o organizatoriai žada, kad šis koncertas-festivalis bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos koncertų istoriją.
 

1

DAUGIAU